מתיחות האחד באפריל הטובות בעולם

הסוד של הטלטאביז ותה העתיד- המתיחות המצחיקות ביותר של השנה

מתנאל ראט , י"ט בניסן תשפ"א

מתיחות האחד באפריל הטובות בעולם-ערוץ 7
הכל יכול לקרות באחד באפריל
צילום: iStock

האחד באפריל, "יום הכזבים הבינלאומי", הפך בשנים האחרונות למצעד מתיחות מצחיקות מכל העולם.

השנה, מספר חברות, ובראשן חברת גוגל, הודיעו כי לא יפרסמו מתיחה בשביל שלא לבלבל את הציבור בפייק ניוז בתקופת הקורונה, אבל למזלנו עדיין נשארו מספיק אנשים וחברות שעשו לנו את האחד באפריל מצחיק במיוחד.

הסוד של הטלטאביז

אחת המתיחות המפתיעות של השנה היא דווקא הודעה הזויה שפרסם העמוד הרשמי של סדרת הילדים הנוסטלגית טלאטביז. לפי ההודעה, הטלטאביז עתידים לייצר מטבע קריפטו חדש של כוכבי הילדים האהובים שייקרא טאביקוין. ההודעה המפתיעה של טינקי וינקי, דיפסי, לה לה ופו גררה אלפי תגובות נלהבות ממעריצים בעבר ובהווה.

תה בלי כפית

מותג התה ליפטון פרסמו סרטון מושקע במיוחד על המצאה שכולנו היינו מקווים לקבל. מדובר בשקית תה שמערבבת את עצמה ויכולה לחסוך את ערבוב הכוס ובעיקר את שטיפת הכפית לאחר מכן. לפי הסרטון, כאשר שקית התה נוגעת במים החמים, היא מתחילה לקפוץ מצד לצד ולערבב את הכוס יחד עם הסוכר והחלב, כאשר בסיום היא אפילו קופצת מחוץ לכוס וזורקת את עצמה לפח.

המשקה הגרוע בעולם?

אם את ההמצאה הקודמת נראה שכולם היו רוצים לאמץ- כאן מדובר ככל הנראה באחד המשקאות הגרועים בעולם. בר משקאות מאוסטרליה פרסם משקה חדש לכבוד האחד באפריל- משקה שעועית קפוא. בסרטון ניתן לראות איך מייצרים את המשקה החדש מקופסת שעועית יחד עם קוביות קרח. מזל שאת הטעם עצמו אי אפשר להרגיש בסרטון.

ניחוחות מהעבר

כל מי שנכנס אי פעם לחנות ספרי יד שניה מכיר את הריח הממכר שיש לספרים הישנים. חברת קובו, המתמחה במכירת ספרים אלקטרוניים, הודיעה שתסייע להחזיר את הריח הנוסטלגי גם למי שנוהג לקרוא את הספרים שלו בצורה דיגיטלית בעזרת בושם מיוחד עם ניחוח של דפים עתיקים. חלק גדול מהמגיבים הצטערו שמדובר בבדיחה ואמרו שדווקא היו מסכימים לקנות את הבושם החדש.

לפשט את סימני הניקוד

כמו בכל שנה, גם השנה האקדמיה ללשון העברית יצאה עם פוסט מיוחד לכבוד האחד באפריל. השנה, האקדמיה הודיעה על "רפורמה בסימני הניקוד" בה במקום להשתמש בכל כך הרבה סימני ניקוד מבלבלים, יתחילו להשתמש רק בחמישה סימני ניקוד מוכרים שיקלו על הקוראים והכותבים. חלק מהגולשים העירו שבדומה לרפורמות קודמות של האקדמיה, ככל הנראה גם אחרי הרפורמה הזאת שום דבר לא היה משתנה בניקוד של כולנו.

להמשיך את ליל הסדר

ליל הסדר כבר מאחורינו, אבל יש כאלו שרק מחכים לעוד קצת קניידלעך לקראת סוף החג. ברגר קינג הודיעה כי לכבוד החג היא תתחיל למכור מרק עוף עם קניידלעך יחד עם הצ'יפס והקולה של החברה. אחרי הודעה כזאת, רק נשאר לחכות שבהמשך יתחילו להגיש גם גפילטע פיש בלחמנייה כשרה לפסח.

הקו הימי

ועוד מתיחה ישראלית אחרונה- מטרופולין הודיעה כי היא מתעתדת לפתוח קו ימי ראשון בין תל אביב לנתניה. הקו בהחלט עשוי לעקוף את הפקקים של המרכז, אבל לא בטוח שהוא יהיה כל כך יעיל למי שסובל ממחלת ים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!