גלעד שרון
גלעד שרון צילום: פלאש 90

גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון, מתח הבוקר (ראשון) בראיון לרדיון 103FM ביקורת חריפה על ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואף כינה את הליכוד "מפלגה צפון־קוריאנית".

בשיחה עם ינון מגל ובן כספית אמר שרון הבן, "מה שכרגע מטריד אותי הוא שהליכוד לא יתבסס על תומכי חמאס להקמת ממשלה. זה דבר בלתי מתקבל על הדעת".

"התנועה האסלאמית בארץ היא זרוע של האחים המוסלמים. זו תנועה שהתחילה במצרים ויש לה זרוע בעזה שנקראת חמאס, בטורקיה זה ארדואן. התנועה האסלאמית זו הזרוע הישראלית שלה", הוסיף.

לדבריו, המחיר שהליכוד ישלם על החיבור הפוליטי הזה הוא איבוד שליטה סופי בנגב. "זה דבר בלתי קביל, אני לא מאמין שיש איזה שהוא ליכודניק שיכול לקבל את הדבר הזה".

כשינון מגל ניסה להזכיר שגם אביו של גלעד שינה בעבר את עמדותיו בכל הקשור להתנתקות, הדף שרון הבן את הביקורת, וזעם: "מה זה רלוונטי לטענה שלי? מה זה קשור בכלל? אבא שלי לפני 17 שנה אמר ככה ואז חשב אחרת. מה הקשר? אתה רוצה לעשות חשבון עם ההורים שלי עכשיו? מה אתה רוצה בדיוק?"

שרון הדגיש: "לא יכול להיות, תקשיב טוב, שראש הממשלה אמר לפני ימים אחדים שלא תהיה ממשלה בהישענות התנועה האסלאמית וכל השרים הזדהו עם זה, והיום זה הפוך והשרים מזדהים גם. מה, כולם חושבים אותו דבר כל הזמן? אין אחד מכל האלה שחושב אחרת? מה זה הפחד הזה? שיגידו מה שהם חושבים".

בהמשך, פנה שרון למגל, "ינון, אתה אמור להיות איתי בעניין הזה. זה בן שאמור לעשות לנו בלאגן. אנחנו לא יכולים להתבסס על תומכי חמאס להקמת ממשלה. לא יכול להיות!"