סטודנטית תואר שני במכללה לחינוך
סטודנטית תואר שני במכללה לחינוך צילום: דוברות מכללת תלפיות

תואר שני בחינוך יספק לכם כמה יתרונות קריירה מובהקים, כאלו שיסייעו לכם להתקדם בחיים ולמצות את הפוטנציאל האישי שלכם.

לבעלי תואר שני בתחום החינוך יש צ'אנס מיטבי במציאה של נישה בתחום החינוך, נישה ממנה יהיו באמת שבעי רצון.

בתחום החינוך לימודי תעודת תואר ראשון מאפשרת לכם עבודה יציבה ובטוחה כמורים או כגננות, אך במידה והמשכתם ללימודי תואר שני בחינוך אפשרויות ההתקדמות הינן מגוונות ורבות יותר.

עם תואר שני תהיו חופשיים יותר לעסוק בקריירה בתחומי העניין שלהם. כמו כן, האוחזים בתואר שני בחינוך יכולים להרוויח מאות אלפי שקלים במשך החיים המקצועיים שלהם, לעומת מי שאוחז רק בתואר ראשון בחינוך.

לא מיותר לציין כי כיום קיימות מלגות רבות ללימודי תואר שני, דבר המסייע למי שבוחר ללמוד בתחום אך מתקשה במימון שכר הלימוד.

יצוין כי המון מוסדות לימוד, אוניברסיטאות ומכללות שוכרים את בעלי הניסיון בהוראה בצורה חלקית או במשרה מלאה, גם אם הם עדיין סטודנטים לתואר שני ועוד לא סיימו את הלימודים, בין אם כמרצים ובין אם כמתרגלים או כמרצים מן החוץ על מנת ללמד כל מיני נושאים בכיתות המכללה.

תואר שני לרציניים בלבד

חשוב לדעת כי כמו כל דבר טוב, גם תואר שני טוב בחינוך מצריך השקעה וכי מרבית תכניות הלימודים לתארים מתקדמים בתחום החינוך יאלצו אתכם להשקיע זמן כדי להשיג את התואר המיוחל. כמו כן, השיעורים הם אינטנסיביים ותובעניים יותר ממה שדמיינתם לעצמכם.

עם זאת ההשקעה של הזמן והאנרגיות כאשר רוצים להתקדם לשלב הבא בתחום החינוך הינה הכרחית. בסופו של דבר הזמן המושקע בתואר שני מצדיק את עצמו גם מבחינת התקדמות בשכר וגם מבחינת קידום הקריירה ופתיחת אפשרויות חדשות. בסופו של דבר מדובר בדרך היעילה לשלב מקצוע עם פרנסה מובטחת לצד תחושה של שליחות וסיפוק ערכי ואישי.

אז למה ללמוד תואר שני במכללת תלפיות?

הלימודים במסגרת תואר שני בחינוך (.M.Ed) מיועדים להעמקת הידע המקצועי של הלומדים, לפיתוח תובנות לגבי פרקטיקות של חינוך והוראה ולהצמחת הלומדים לעמדות מפתח במערכת החינוך. תכני הלימוד בתוכניות השונות לתואר שני בחינוך במכללת תלפיות, מבוססים על ידע עדכני מספרות המחקר, בשילוב הידע הפרקטי אותו מביאים הסטודנטים מהשדה. כל זאת בהנהגת צוות מרצים מהשורה הראשונה.

לכניסה לאתר מכללת תלפיות לחינוך ולקבלת פרטים נוספים אודות תואר שני בחינוך במכללה: www.talpiot.ac.il

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו