משה מיכאלי
משה מיכאליצילום: לארי ברנד

"רבים מהשכירים טועים לחשוב ש'החזרי מס' הינו מושג שרלוונטי רק לעצמאיים אך רבים מהם יגלו עשרות אלפי שקלים אם רק ידעו לבקש אותם חזרה", אומר משה מיכאלי, מומחה להחזרי מס.

להרשמה להרצאה ולהרצאות הבאות לחצוכאן

חלקה הראשון של ההרצאה משה יתן לנו מבוא לעולם המיסוי של השכיר, יחשוף סעיפים שיוסיפו לנו החזרים וילמד אותנו מאילו דברים עלינו להיזהר כשאנו באים לבקש החזר מס, בחלקה השני משה ידבר איתנו על החזרי מס במקרים מיוחדים כמו 'החזר מס שבח' לאחר מכירת דירה ו'מס רווחי הון' למי מאיתנו שמחזיק תיק ניירות ערך או שילם בצורה אחרת מס על רווחים הוניים.

במסגרת פרויקט 'זומקימי' בשיתוף מועדון 'שווה כסף' מבית ערוץ 7 מחר (שלישי) בשעה 21:00, כ"ד ניסן (06.04.21 למניינם) תתקיים הרצאת זום מקצועית בהנחיית משה מיכאלי מומחה להחזרי מס שהחזיר בשנים האחרונות למאות משפחות החזרי מס של אלפי ועשרות אלפי שקלים למשפחה.

"מאז תחילת משבר הקורונה, מקימי הקימה מערך סיוע ייעודי במוקד הטלפוני של העמותה. הצוות מסייע במתן מענה לפניות רבות שמתקבלות ממשפחות שלא יודעות כיצד להתנהל. מה הן הזכויות שמגיעות להן בנושאי יחסי עבודה, ניהול הוצאות, חל"ת, ביטוח לאומי, השקעות, פיננסיות ועוד", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי.

"המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי הכרת השוק, חוסר התייעצות עם מומחים בתחום, אי ידיעה של זכויות בסיסיות וחוסר הבנה של התמודדות עם המצב. משה מיכאלי, ישתתף יחד עם מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי בפרויקט 'זומקימי'. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט זומקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'שווה כסף' בערוץ 7.

להרשמה להרצאה ולהרצאות הבאות לחצוכאן