אלי גרון
אלי גרון צילום: באדיבות המצולם

יוצאים לדייטים? בואו נשאל שאלה אמיתית. מתוך 10 הפעמים האחרונות שייצאתם לדייט ראשון. כמה פעמים הדייט שלכם באמת התאים לכם, בכמה מקרים הוא הגיע לפגישה שלישית?

2 מתוך 10? 3 מתוך 10? 5 מתוך 10?

אני לא שואל יותר משום שאם התשובה היתה 8 -7 מתוך 10, ככל הנראה שהייתם כבר היום נשואים. לא שאין אתגרים נוספים בדרך. אך סטטיסטית כנראה שהבעיה המרכזית של פנויים ופנויות היא בראש ובראשונה להגיע לדייט ראשון דווקא עם האדם הנכון שמתאים להם עד כמה שניתן. ולא להיפגש עם "כל העולם" ולאחר מכן לגלות בדייט את חוסר ההתאמה בניהם. דבר הגורם לשלם על כך במפחי נפש וייאוש כתוצאה מהצטברות של שנים רבות מדי בעולם הדייטים.

אך אם נודה על האמת, השאלה גדולה אף יותר. שכן על מנת להגיע באמצעות אתר הכרויות ל- 10 הכרויות שונות. אם אתה גבר כנראה שכתבת מספר עשרות הודעות לבחורות שעינינו אותך. כמה הודעות ? 20 הודעות, 30, 50 הודעות, אולי אף יותר. כנראה גם שרובם לא ענו לך (שלא להגיד התעלמו ממך) וחלקם אולי אפילו נעלמו לך באמצע הדרך, אחרי שהתכתבתם כבר כמה שורות בצ'אט.

להרשמה לשידור לחצו כאן

אני יודע לא נעים, אך בו רגע נבדוק את הנתונים של מה שקרה לנו עד היום, על מנת לראות כיצד ניתן לשפר זאת לעתיד. וכיצד ניתן להגיע לדייט ראשון עם האדם שמתאים לך ברמה של 8 מתוך 10. מה שאומר שאם תפעל נכון בשאר שלבי הדייטים, הדבר עשוי לקדם אותך לחתונתה שלך בפחות משנה, שזה לא פחות ממהפך !!!

אם את בחורה שלא כותבת הודעות לגברים, כנראה שקבלת עשרות רבות של הודעות שלא התאימו לך, בגיל, בהשקפה, במראה, ואולי גם בדברים אחרים. כמה הודעות כאלו מחכות לך בתיבת הצ'אט ובמייל? מי יודע? ככול הנראה שגם את בעצמך כבר לא סופרת. וממשיכה לחכות שיפנה אליך הגבר המתאים.

בסופו של יום יש סיכוי סביר שאת משלמת את המחיר בלא להיפגש, או בלהיפגש עם הגבר שלא באמת מתאים לך מלכתחילה. במקרה כזה אם הקשר ימשך את עשויה לשלם במחיר של לעשות פשרה מצד השכל (כי אין ברירה) ואז לקבל את החסימה הרגשית של "אני לא מתאהבת, ולאן אתה רץ " כאשר הבחור יתחיל לדבר איתך על חתונה. אלא אם כן האיר לך מזלך ונפלת על המקרה של 2 מתוך 10 שהבחור שלך באמת מתאים.

אם את בחורה שכן כותבת הודעות לגברים, אז את ודאי לא מחכה שיפנה אליך הבחור המתאים, ואת פונה בעצמך לבחורים שיותר מתאימים לך. אך כאן חוזרת הבעיה שציינתי אצל הגברים, שהפעם הגברים הם אלו שפחות יענו לך וכ"ו. כפי שכתבתי לעיל, והדברים ודאי מוכרים לכל מי שיוצא לדייטים.

מסיבות אלו ואחרות, ולאחר שב"ה עזרתי במשך השנים למאות גברים ונשים להגיע לחתונתם מהר יותר, ונכון יותר. החלטתי ללמד בחינם בשידור חי ביום ראשון הקרוב את השיטה שפיתחתי, כיצד להכיר את האדם המתאים לי מלכתחילה, ומתוך כך כיצד להגיע לחתונה בחצי שנה עד שנה אחת בלבד !!! (רמז – כשיודעים לעשות את זה נכון, לא צריך יותר)

לציניקנים שביננו שתמיד מחפשים את "הקאצ'" אני אומר מראש, ניחשתם נכון מדובר בכתבה ממומנת, וגם בסוף השידור החי אני מציע למי שירצה קורס "מרתון חתונה" להגיע לחתונה בפחות משנה. אך אפשר להירגע אין כאן שום "קאצ'". אחרי שב"ה עזרתי למאות נשים וגברים להגיע לחתונה בפחות משנה, אני רוצה ללמד גם אתכם כיצד להגיע לאדם הנכון שמתאים לכם מלכתחילה. בלי לשלם בכל הזמן וכוחות הנפש המבוזבזים שבדרך.

השידור בחינם, אך חובה להירשם על מנת לקבל את הקישור לשידור

לשריון מקום לשידור לחצו על הקישור

הכותב הוא יועץ זוגי ומאמן אישי למציאת זוגיות מפתח שיטת "בואי כלה" להגעה לחתונה בפחות משנה

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו