כך התגברתי על המשבר הגדול בחיי

גיל אורלי, מחלוצי תחום האימון הכלכלי בארץ, משתף היום בפוסט מיוחד על שני משברים כלכליים שחווה, על הצעדים שעשה כדי להיחלץ מהם, ועל הדרכה מיוחדת שתתקיים הערב.

גיל אורלי , כ"ד בניסן תשפ"א

כך התגברתי על המשבר הגדול בחיי-ערוץ 7
גיל אורלי
צילום: יח"צ

במסגרת אירוע הנדל"ן של ערוץ 7, שיתקיים בשבוע הבא, ישתתף גם גיל אורלי - משקיע נדל"ן ותיק, ומחלוצי תחום האימון לכלכלת המשפחה.

נדל"ן הוא אחד מהאפיקים המרכזיים שמובילים לביטחון כלכלי, אך יש גם דרכים נוספות ומשלימות.

הערב, גיל יקיים הדרכה מיוחדת על 5 הצעדים לביטחון כלכלי (שלא במסגרת אירוע הנדל"ן), והוא משתף היום בפוסט מיוחד על שני משברים כלכליים שחווה, ועל הצעדים שעשה כדי להיחלץ מהם.

ניתן להירשם להדרכה כאן – שימו לב שהרישום להדרכה כולל גם רישום לאירוע הנדל"ן של מועדון שווה, ואישור לקבלת דיוור ממועדון שווה וממשתתפי האירוע.

אנו מביאים כאן את הפוסט המלא של גיל:

המשבר הראשון בשנת 2013 הסתיים רע מאוד. כל חשבונותי הוקפאו ומנהל הבנק התחמק מלדבר איתי. במשך 5 חודשים לא היה לי כסף. הייתי מעל גיל 50, בלי עבודה, בלי ביטחון כלכלי.

אבל הגרוע מכל היה שאיבדתי את הביטחון בעצמי. תכנית "סוד הכסף" היא מה שעזרה לי להתגבר על המשבר הזה. במרץ בשנה שעברה, רגע לפני ההשקה של מחזור נוסף בתכנית “סוד הכסף”, נפל עלי משבר נוסף - קורונה.

פעילות שהתכוננתי אליה חודשים נעצרה, בגלל האיסור על מפגשים פרונטליים. ובגלל שאני מקיים רק שני מחזורים גדולים של התכנית השנה, הייתי בבעיה גדולה. המשבר חתך לי את כל ההכנסה.

במצב רגיל, אם לעסק כמו שלי, המעסיק עשרות יועצים, מנטורים וספקים, אין הכנסה במשך תקופה, הוא קורס במהירות. אבל למזלי הפעם הגעתי מוכן למשבר. ולא רק שעברתי את התקופה האחרונה בהצלחה.

מבחינתי, המשבר הזה היה באמת הזדמנות. קופות החירום שבניתי שנכנסו לפעולה מיד. יצרתי מעל 10 מקורות הכנסה, שהמשיכו להזרים כספים גם במהלך המשבר. תיק ההשקעות שלי בשוק ההון ייצר רווחים גבוהים, לעיתים אלפים בכל יום. הזדמנויות לרכישת נדל”ן במחירי רצפה החלו להגיע אליי ואל קבוצת המשקיעים שאני מוביל.

ומוצרים דיגיטליים וספרים שיצרתי המשיכו להימכר. כל זה התאפשר בדיוק בגלל שהכרתי ויישמתי את 5 הצעדים שעליהם אני הולך לדבר בהדרכה מחר. כעת, אני מתרגש להזמין אתכם לשידור חי שאני עורך מחר – בחינם.

מאות אנשים כבר נרשמו להדרכה הזו, ביום שלישי כ"ד ניסן (6.4) בשעה 20:30 בדיוק.

אשמח לראות אתכם שם איתי - זה 100% בחינם.

לוחצים פה כדי להירשם להדרכה

אני לא מגזים כשאני אומר שזהו שידור משנה חיים. לא משנה איפה אתם נמצאים עכשיו מבחינה כלכלית.

אם פיטרו, הוציאו לחל"ת או סגרו לכם את העסק בשנה החולפת. אם המשכתם לעבוד, אבל כבר שנים אתם מרגישים במירוץ עכברים ולא יודעים איך פורצים החוצה. או אם יש לכם נכסים והשקעות, אבל אתם רוצים לקחת את הדברים לרמה הבאה. חשוב שתכירו את 5 הצעדים האלו.

מי שלא מכיר אותם, ממשיך להידרדר כלכלית ולהיות חלק מקבוצת "העניים החדשים". אלו שלא גומרים את החודש, ממחזרים הלוואות, גרים אצל ההורים. ומי שמכיר אותם, יודע איך להצטרף למועדון ה-4% של האנשים המבוססים ביותר. אלו שחיים בביטחון, שפע כלכלי ולא מוטרדים מאף משבר. להיפך.

הם רק מחכים שמשהו יקרה, כדי למנף אותו ולהכניס עוד כסף לכיס. במועדון הזה אני רוצה שתהיו חברים. הערב בשעה 20:30 תקבלו את כרטיס הכניסה פנימה.

מומלץ להגיע לשידור יחד עם בן או בת הזוג. כי שינוי כלכלי עושים ביחד. אם אתם רוצים את הפרטים המלאים על תוכנית סוד הכסף שהזכרתי למעלה, אז הם נמצאים כאן. שלכם באהבה, גיל