מאיר חביב
מאיר חביב צילום: פלאש 90

חבר הפרלמנט הצרפתי מאיר חביב עדכן בעמוד הפייסבוק שלו כי החל ממחר (רביעי), אזרחים צרפתיים (מחוסנים פעמיים או מחלימים) להם קרבה משפחתית בדרגה ראשונה לאזרח ישראלי, יוכלו להיכנס לארץ.

"במשך למעלה משנה, בשל משבר הקורונה אזרחים צרפתים רבים לא יכלו לבקר ולהיפגש עם בני משפחתם המתגוררים בישראל- הורים לחיילים בודדים, ילדים להורים מבוגרים ועוד אינספור מקרים, לפעמים גם קשים", ציין חביב.

"היום, אני שמח לבשר כי לאחר שיחות ארוכות עם ראש ממשלת ישראל, נציגי ממשלת ישראל, משרדי ממשלה ומנכ"ל רשות האוכלוסין -יש התקדמות משמעותית בנושא: אזרחים צרפתים המחוסנים פעמיים או מחלימים, יולכו להיכנס לישראל במידה ויש להם קרוב משפחה ישראלי מדרגה ראשונה - זאת לאחר ביצוע בדיקת קורונה בנתב"ג ובדיקת נוגדנים עם הגעתם לישראל", הוסיף.

לדבריו, "מדובר בבשורה של ממש לאלפי המשפחות שהופרדו במהלך השנה האחרונה. בשורה זו הגיעה בזכות מבצע החיסונים המוצלח בישראל והירידה בנתוני התחלואה בישראל. אמשיך בשיתוף עם הנציגים השונים בשתי המדינות, לפעול למען האזרחים הצרפתים המתגוררים בישראל- אותם אני מייצג- אשר עברו ועוברים תקופה מאד מורכבת במהלך משבר הקורונה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו