120 מצטייני הנשיא הגיעו לכנסת

יו"ר הכנסת יריב לוין לחיילים המצטיינים: "ההישג שלכם בולט על רקע העובדה שלצערי, רבים מאוד אינם נוטלים חלק בשרות הצבאי ואף לא בשירות הלאומי".

ערוץ 7 , כ"ה בניסן תשפ"א

120 מצטייני הנשיא הגיעו לכנסת-ערוץ 7
120 מצטייני הנשיא מגיעים לכנסת
צילום: דני שם-טוב – דוברות הכנסת

120 החיילות והחיילים המצטיינים, אשר יקבלו ביום העצמאות את אות מצטיין הנשיא, התארחו היום (ד') בכנסת והתקבלו בטקס חגיגי ברחבת הכניסה למשכן (רחבת "וייל").

יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, קיבל את פניהם ובירך אותם: "כל אחת מכן יכולה, וכל אחד מכם יכול להרגיש גאווה עצומה. אתם כאן בזכות גדולה. נבחרים מתוך רבים, כמובילי דרך וכמצטיינים בצבא, שהוא מהצבאות הטובים והמתקדמים בעולם.

''מרגש לראות כל אחת ואחד מכם, ומרגש לראות את כולכם ביחד. מגוון אנושי בלתי רגיל שאתם, מצטייני השנה הזו, יוצרים במשותף. יש כאן חיילות וחיילים שבאים מהערים, מהמרחב הכפרי ומההתיישבות. מכל גווני החברה. יש רבים שנולדו בארץ. יש עולים חדשים, אשר הדרך שעשיתם, מקשיי הקליטה ועד למעמד הזה, היא דרך מעוררת השראה.

לוין הוסיף: ''הבחירה הזו שלכם - להיות שחקני מפתח, לראות את התמונה הגדולה ולהוביל, היא בחירה שראויה להערכה גדולה, הערכה שאתם זוכים לה היום. בשמי ובשם הכנסת, אנו גאים ושמחים לארח אתכם כאן. תודה לכם על שליחותכם, תודה לכם על תרומתכם לביטחונה של מדינת ישראל".

היו"ר לוין סקר את שורות החיילות והחיילים והעניק לכל אחד שי מיוחד באופן אישי. לבסוף התכנסו המשתתפים כולם לתמונה משותפת.