בדיקות מהירות לטובת התיירות

לראשונה בישראל: תוקם תחנה לבדיקות מהירות בתשלום לטובת התיירות. התחנה תוקם בטבריה ונוספות יוקמו בהמשך באילת, תל אביב וירושלים

קובי פינקלר - ערוץ 7 , כ"ו בניסן תשפ"א

בדיקות מהירות לטובת התיירות-ערוץ 7
בדיקה מהירה לתיירות
צילום: סופיה ישראל

לראשונה בישראל: תוקם תחנה לבדיקות מהירות בתשלום לטובת התיירות. התחנה תוקם בטבריה ונוספות יוקמו בהמשך באילת, תל אביב וירושלים.

אחרי ההצלחה הטכנולוגית של האיים הירוקים באילת ובים המלח, מקימה סופיה ישראל, תחנה לבדיקות מהירות בתשלום, עם תשובה תוך 15 דקות לטובת התיירות.

בתחנה ניתן לבצע בדיקת סופיה מהירה ומדויקת, לקבל תוצאה מיידית באמצעות סמס (SMS) ולהציגה בדלפקי הכניסה של כל בתי המלון והצימרים באיזור הכינרת והסביבה הפועלים בתו ירוק. תחנת הבדיקות המהירות תמוקם זמנית בצמוד למלון קיסר פרמייר טבריה ותאויש על ידי פרמדיקים של חברת מדיצ'ק.

הבדיקות המהירות יערכו על פי הנחיות משרד הבריאות ומתווה התו הירוק למלונות, תיירות ונופש. הבדיקה מתאימה לילדים, בני נוער, תיירים ועובדי מלונות שטרם התחסנו.

ניתן להגיע כבר החל מהיום (חמישי) בשעה 11:00 ולבצע בדיקה במחיר של 50 שקל בלבד. התשלום מתבצע מראש או בעת ההגעה לתחנת הבדיקות באמצעות הרשמה בקישור בטלפון הנייד של הנבדק או אחד ההורים. בסופיה ישראל מקבוצת רימיפארם, שוקלים להקים בקרוב תחנות נוספות לביצוע בדיקות מהירות לתו ירוק גם באילת, תל אביב וירושלים ומאתרים בימים אלו מתחמים נגישים בסמוך לאתרי נופש ומלונות.

סופיה היא בדיקת הקורונה המהירה הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות.

לפני ההגעה לבדיקה בתחנת הבדיקות המהירות בטבריה הממוקמת בצמוד למלון קיסר פרמייר ניתן להתקשר או לשלוח וואטסאפ לצוות הפרמדיקים של מדיצ'ק לטלפון שמספרו: 053-3451388

בדיקה מהירה לתיירות
צילום:סופיה ישראל