נעצר ערבי בחשד לרצח עו"ד אפרים ארנון

בן 63, תושב נשר, נעצר על ידי המשטרה בחשד למעורבות ברצח עורך הדין אפרים ארנון ז"ל. החשוד ברצח הוא בעל עבר פלילי, אב ל-11 ילדים. ''רצחו אותו, דקרו אותו בהיסטריה''.

ערוץ 7 , כ"ו בניסן תשפ"א

נעצר ערבי בחשד לרצח עו"ד אפרים ארנון-ערוץ 7
אפרים ארנון
צילום: באדיבות המשפחה

הותר לפרסום: גבר ערבי בן 63, תושב נשר, נעצר על ידי המשטרה בחשד למעורבות ברצח עורך הדין אפרים ארנון ז"ל בחודש שעבר בעיר נשר.

היחידה המרכזית במחוז חוף עצרה את החשוד יומיים לאחר הרצח. מעצרו הוארך מעת לעת והיום (חמישי) תבקש המשטרה להאריך שוב את מעצרו בבית משפט השלום בעכו. במשטרה מחפשים אחר חשוד נוסף במעורבות באירוע שנמלט גם הוא מהזירה.

אפרים ארנון ז"ל נרצח בשעת בוקר ב-24 במרץ בפתח ביתו בנשר, על ידי שני גברים שהמתינו לו מחוץ לבית. החשוד ברצח הוא בעל עבר פלילי, אב ל-11 ילדים.

אשתו של אפרים ז''ל, רות ארנון, היתה עדה לרצח המזעזע כשליוותה את בעלה אל הדלת וביקשה להיפרד ממנו בדרכו לעבודה. "לא הספקנו לצאת מהבית ובחצר כבר היו שני רעולי פנים שדקרו אותו", שיחזרה רות. "צרחתי, קראתי לבת שלי ולבעלה. צרחתי 'בואו'. חשבתי שהם באו לגנוב, אז ניסיתי לסלק אותם עם היד. רצחו אותו, דקרו אותו בהיסטריה. הוא נפל על המדרגות".

רות ואפרים היו נשואים 48 שנה, ולהם שתי בנות ושבעה נכדים. "הוא היה בעל מעולה, אבא מצוין וסבא מצוין, חבר הכי טוב", ספדה אלמנתו לאחר הרצח. "אפרים היה עורך דין בתחום האזרחי ואהב מאוד את המקצוע הזה. הוא היה אדם חייכן שפותר כל דבר בחוש הומור".