חמורו של השמאל

אם גדעון סער, נפתלי בנט, ואביגדור ליברמן, יכניסו את ניצן הורוביץ ומירב מיכאלי לממשלה, תהיה צהלה בשורות השמאל ומבוכה בימין. הייתכן ששנאת נתניהו חזקה מאהבת המולדת והמדינה?!

תגיות: מרדכי ניסן
מרדכי ניסן , כ"ו בניסן תשפ"א

חמורו של השמאל-ערוץ 7
גדעון סער, נפתלי בנט ואביגדור ליברמן
Sraya Diamant/Flash90,דוברות ישראל ביתנו

אנו עומדים על ספו של מחזה בלתי נתפס, אף מחריד לחלק מאזרחי המדינה. אין כוונתי לצירוף ח"כים ערבים לממשלה שתקום, שזו אפשרות מספיק הזויה. אלא יש סבירות שכמה מראשי הימין בישראל – סער, בנט, ליברמן – יקבלו החלטה שתכניס את השמאל לממשלה ותסגור את הדלת לנתניהו. מרצ ועבודה כן, ליכוד לא. הימין יעשה את מלאכת השמאל נגד אחים לשותפות אידיאולוגית מימין.

*

עכשיו מתקרבים למערכה מכרעת במחזה המקברי. היות ובבחירות החוזרות ונשנות נכשל השמאל מול הימין, הוא נאלץ לחבור לימניים סוררים ולצרף גורמי ימין למאבק נגד נתניהו. ניצחון השמאל יושג על ידי הפיצול במחנה הימין. שנאת נתניהו מטריפה את הקלפים והדעת. כמה מנהיגי ימין בולטים מוכנים להקריב את טובת המדינה על מזבח טובתם-הם. חמורו של השמאל יצא לדרך.

*

אם גדעון סער, נפתלי בנט, ואביגדור ליברמן, יכניסו את ניצן הורוביץ ומירב מיכאלי לממשלה, תהיה צהלה בשורות השמאל ומבוכה בימין. הייתכן ששנאת נתניהו חזקה מאהבת המולדת והמדינה?! אז יקבלו המסתננים האפריקאים זכויות, הערבים מתנגדי הציונות יגדילו את השפעתם, והמתנחלים יחושו על גבם הזנחה והפקרות. ומה יהיה עם ארץ ישראל?