ארבעים שנה של המתנה לחתונה, שש שנים של המתנה לילדים ובסוף המחלה הכריעה את הכל

הרב יעקב ויצמן השיב נשמתו וכעת ילדיו עומדים בפני חומה שרק אם נשבור אותה ביחד, הם יזכו לחיים בריאים שירפאו את הצלקות שנותרו

בשיתוף קופת העיר , כ"ו בניסן תשפ"א | עודכן: 11:49

ארבעים שנה של המתנה לחתונה, שש שנים של המתנה לילדים ובסוף המחלה הכריעה את הכל-ערוץ 7
הלווית הרב ויצמן
צילום: קופת העיר

ארבעים שנה המתין הרב יעקב ויצמן למצוא את בת זוגו ולהתחתן. ארבעים שנה הלך במדבר הרווקות וסבל מייסורי נפש אמיתיים עד שמצא את המיועדת לו, זכה להתחתן והקים בית של תורה.

שש שנים מייסרות חיכה הזוג ויצמן מרגע שהתחתנו ועד שנולדו ילדיהם , שש שנים שנראה היה שלא ייגמרו ובסופן זכו לחבוק שלושה ילדים, שני בנים ובת יחידה.

הזוג ויצמן עבר כל כך הרבה בדרך להקמת המשפחה, ואם חשבו שהגיעו אל המנוחה ואל הנחלה ויזכו למעט נחת, באה המציאות וטפחה על פניהם.

חמש עשרה שנים לאחר שהתחתנו, כשהם מגדלים את ילדיהם בביתם ומייחלים לטיפה נורמליות, הגיעה המחלה ושיבשה את החיים שבנו בעמל וקושי.

לסיוע ליתומים לחצו כאן

שנה וחצי נאבק הרב ויצמן בכל עוז בגידול שהלך ואכל כל חלקה טובה, שנה וחצי בהן לא יכלה אשתו לעבוד ובהן הלכו והצטברו החובות - והכל במטרה לנצח את הקושי ולהצליח לחזור אל החיים, אלה שבנו בעשר אצבעות.

אבל לה' תכניות אחרות, והרב יעקב בן הרב ימין ויצמן השיב את נשמתו לאחר שהזדככה בייסורים כה רבים ומרים. ייסורים מכל הסוגים, מכל הניסיונות ועם כל הקשיים.

בבית נותרו שבורים אישה ושלושה ילדים קטנים שאיבדו אבא, בעל ומשענת. שנותרו מלאי צלקות מההתמודדות הבלתי אפשרית ושעכשיו עומדים בפני חומה בלתי עבירה שמחסלת כל סיכוי לחזור לחיים שפויים, חומת החובות.

עם ישראל, זה עלינו.

אבי היתומים יחד עם אבא שלהם ידאגו להם משמיים ואנחנו צריכים ויכולים להיות השליחים. כל שקל ישמש כדי לתת לבן העשר, לבת השמונה ולבן החמש סיכוי לחיים טובים ומלאי שמחה.

אנא פתחו את לבכם בפני המשפחה שהתייסרה כבר די, ועזרו להעניק להם הזדמנות לחיים הגיוניים ושפויים.

לסיוע ליתומים לחצו כאן