באילו מצבים כדאי לפנות למשרד חקירות?

נדרשים לשירותי חקירה פרטית? רוצים לדעת מתי חשוב ומומלץ לפנות לשירותיו של משרד חקירות פרטיות? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

תגיות: חקירות
תוכן שיווקי , כ"ו בניסן תשפ"א

באילו מצבים כדאי לפנות למשרד חקירות?-ערוץ 7
חקירה פרטית. אילוסטרציה
צילום: PIXABAY

כל חקירה פרטית המנוהלת על ידי משרד חקירות כזה או אחר, נועדה לצרכי בירור הנושאים השונים בגינם נדרשה החקירה מלכתחילה, ולכן, עולה השאלה המופיעה בכותרת: באילו מצבים כדאי לפנות למשרד חקירות? על מנת להשיב על השאלה הנ"ל, נציין את העבודה שתחום החקירות הפרטיות חולש על מגוון רחב של תחומי חקירה שונים, כאשר הנפוצים בהם כוללים את תחום החקירות הפרטיות בנושא אישות ומשפחה (בגידות, גירושין וכו), תחום החקירות הכלכליות, תחום חקירות האיכון המיועדות לצרכי איתור אנשים או נכסים ותחומי חקירה נספים.

אם כך, מתי חשוב ומומלץ לפנות לשירותיו של משרד חקירות?

התשובה לכך משתנה בהתאם לצורך העולה בכם בנוגע לבירור האמת וקבלת מידע כזה או אחר בתחום החקירה הרלוונטי לגביכם. ברוב המקרים, הפנייה למשרד חקירות נעשית כאשר עולה צורך ממשי בבירור חשדות לכך שאדם אחר מועל באמונכם. יחד עם זאת, חשוב לציין שפנייה לשירותיו של משרד חקירות נועדה לצרכי היוועצות מקצועית בנוגע לשאלה האם כדאי לפתוח בהליכי חקירה פרטית בנושא בגינו פניתם לשירותי המשרד. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לפנייה ראשונית לשירותיו של משרד חקירות מנוסה ומקצועי אשר בוחן לעומק את הצורך האמיתי בפתיחתה של חקירה פרטית בהתאם לפגישת הייעוץ המקדימה.

שימו לב- לא כל פנייה למשרד חקירות פרטיות לצרכי היוועצות עם אנשי המקצוע בתחום, תוביל בהכרח לפתיחתה של חקירה פרטית, כאשר ההחלטה לפתיחת החקירה מתקבלת לאחר בחינת החשדות המרכזיות בגינן אתם מעוניינים להפעיל חוקר פרטי מומחה עם ניסיון לצורך בירור האמת. במקרים מסוימים, הבדיקות המקדימות הנערכות על ידי משרד החקירות יוכלו לספק לכם "תמונה" ברורה ו-וודאית בנוגע לנושא אותו תהיו ביקשתם לחקור לעומק, אך הדבר תלוי בניסיון המקצועי של המשרד.

תעריפי השירות - מה חשוב לדעת?

העלות הכספית של החקירה הפרטית נקבעת בהתאם למספר פרמטרים משתנים כגון:

  • סוגי ואופי החקירה
  • מורכבות החקירה והיקף האמצעים לצורך ניהולה
  • מספר אנשי הצוות המעורבים בניהול החקירה
  • היקף האמצעים הנדרשים לצרכי ניהול מהלכי החקירה

ופרמטרים נוספים המשפיעים באופן ישיר על עלויות החקירה.

EMI - משרד חקירות מוביל בתחומו כבר למעלה מ-30 שנה!

EMI הוא משרד חקירות פרטיות ומודיעין עסקי אשר הוקם על ידי יוצאי יחידות המודיעין של כוחות הביטחון. שירותי המשרד חולשים על כל תחומי החקירות הפרטיות והם מבוססים על מערך ייחודי לאיסוף וליקוט מידע. במידת הצורך, המשרד מסתייע באנשי מקצוע חיצוניים כגון עורכי דין, שמאים, מומחי סייבר ופוליגרף, מומחים רפואיים ועוד.

אם גם אתם מתמודדים עם השאלה האם לפנות למשרד חקירות, מומלץ לפנות למשרד החקירות EMI לצרכי היוועצות מוקדמת.