מייק פומפאו
מייק פומפאו צילום: רויטרס

מייק פומפאו, מזכיר המדינה לשעבר בתקופת הנשיא דונלד טראמפ, מצטרף לרשת "פוקס ניוז" וישמש כפרשן ברשת התקשורת שתמכה בנשיא לשעבר לאורך מרבית שנות כהונתו.

פומפאו מצטרף לדוברת הבית הלבן לשעבר, קיילי מקנאני, שחתמה על חוזה עם רשת "פוקס ניוז" לשמש כמגישה-שותפה בתוכנית Outnumbered.

הופעתו הראשונה של מזכיר המדינה לשעבר פומפאו על מסך הטלוויזיה בתפקידו החדש כפרשן תהיה כבר ביום שישי הקרוב בתוכנית "Fox and Friends" אך יופיע בתוכניות שונות של הרשת שיבקשו את שירותיו כפרשן.

פומפאו עצמו התייחס לתפקידו החדש בתקשורת האמריקאית, ואמר כי "בתור דיפלומט לשעבר וחבר בקונגרס, ובתפקידי החדש בפוקס ניוז, אני מתכוון לתת לצופים מבט גלוי ואמיתי על הגיאופוליטיקה, היחסים הבינלאומיים ועל המדיניות של 'אמריקה תחילה' שסייעה להתוות את המסלול לשגשוג וביטחון אמריקאים חסרי תקדים".

גם מנכ"לית פוקס ניוז, סוזן סקוט, התייחסה לגיוסו של מזכיר המדינה לשעבר לרשת התקשורת ואמרה כי "פומפאו הוא אחד הקולות המוכרים והמכובדים ביותר של אמריקה בנושאי מדיניות חוץ וביטחון לאומי".

ההופעה ברשת פוקס ניוז עשויה להעניק לפומפאו יתרון וחשיפה נוספת לציבור האמריקאי בשנים הקרובות, שיסייעו לו במידה ויחליט להתמודד על הנשיאות בשנת 2024. פומפאו שירת כמזכיר המדינה תחת טראמפ החל משנת 2018 ועד סיום כהונתו של הנשיא לשעבר, כאשר לפני כן כיהן כמנהל ה-CIA.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו