איתמר בן גביר    
איתמר בן גביר צילום: Olivier Fitousi/Flash90

ח"כ איתמר בן גביר התראיין בסוף השבוע לאתר 'כיכר השבת' והתחמק מספר פעמים מלהשיב על השאלה האם יתנגד להקמת ממשלה בתמיכה שלהם ושל רע"מ מבחוץ.

בן גביר נשאל שוב האם יצביע נגד וחזר על המשפט "לא אהיה שותף לממשלה", המראיין ישי כהן התעקש שוב ושאל את בן גביר אם ישב באופוזיציה ויצביע נגד ובן גביר נמנע מלשנות את תשובתו.

אתה לא מוכן להצהיר שתצביע נגד ממשלה כזאת? נשאל בן גביר והשיב "אני מוכן להגיד לך משהו אחר, אני מוכן להגיד לך שמספיק עם הדמיונות. מספיק עם כל הספינים. אני הייתי ברור והייתי ברור לאורך הדרך".

לערוץ 7 נודע כי בתוך מפלגת עוצמה יהודית התגלעה מחלוקת בימים האחרונים האם יש להפיל ממשלת ימין על "מלא מלא" לאחר שבנט כבר נענה להצטרף רק משום ההצהרה שלא להישען על מפלגת רע"מ מנסור עבאס ולהעביר את המנדט לגוש השינוי.

בטוויטר אף ח"כ לשעבר ד"ר מיכאל בן ארי צייץ מחדש ציוץ של הגולש אורי קירשנבום נגד תשובתו של בן גביר בראיון. "ממשלת מיעוט בהימנעות של נציגי האויב היא דבר שצריך להצביע נגדו. חד וחלק. בלי גמגומים. מי שמקבל את המדרג המדומיין בין שותפות בממשלה לבין הימנעות שמגיעה אחרי הסכמים ומו"מ בין נציגי רוה"מ לנציגי האויב בעצם נותן את דריסת הרגל של האויב בהנהגת המדינה", כתב קירשנבום.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו