התיכון הדתי "ניצני עוז" הינו מסגרת חדשה של תיכון דתי טכנולוגי לכיתות ט'-י"ב שמוקמת בימים אלו ברחוב המשלט בבית שמש ותלמידיו מגיעים מכל רחבי הארץ.

התיכון הוקם על מנת לתת מענה לצורך העולה מהשטח של רכישת מקצוע בתחומים אטרקטיביים במקום שמשלב בתוכו עמוד שדרה ערכי, טיולים ופעילויות מגוונות להעשרת עולמם של התלמידים, בגרות מלאה והכנה איכותית לצה"ל.

בתיכון פועלת גם המגמה החדשה של משרד החינוך - תחבורה מתקדמת. סביבת הלמידה במגמת תחבורה מתקדמת היא סביבה התנסותית הכוללת רכבים, דגמים ותוכנות הדמיה. התלמיד לומד בכיתה שהיא גם סדנת התנסות מרתקת. ​בסוף כיתה י"ב יקבלו התלמידים תעודה מקצועית וכן תעודת הסמכה טכנולוגית עם אופציה להמשך לימודים בי"ג-י"ד.

בתיכון ישנם מתקנים ומתחמים המקנים לתלמידים דרכים רבות להצלחה: חדר כושר, מגרש ספורט גדול ומקורה, בריכה, פנימייה איכותית, חדר אוכל רחב ועוד.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

בנוסף, ישנה שימת דגש מיוחדת על הערכים והמאפיינים העיקריים: יחס אישי ואווירה משפחתית, הכנה לחיים של אמונה, ומגמות ייחודיות המקנות מקצוע לחיים: תחבורה מתקדמת (אוטוטק לשעבר) ואלקטרוניקה לצד בגרות מלאה עם אפשרויות להרחבת יחידות לימוד במקצועות השונים, סיוע לימודי פרטני ברמה גבוהה ועוד.

בצד הערכי - חברתי מושם דגש על הכנה לצה"ל מהטובות בארץ בהובלת מנהל בית הספר והרכז החברתי, טיולים ייחודיים ואהבת הארץ.

מגמת אלקטרוניקה בתיכון היא מגמה עתירת יחידות - 15 יחידות לימוד. זוהי מגמת היי-טק שלומדים בה הנדסת אלקטרוניקה והנדסת תוכנה. במגמה זו לומדים התלמידים לתפעל ולבנות רובוטים בעזרת תוכנה מתאימה ובעזרת בנייה במדפסת תלת מימד הבונה חלקים לרובוט.

מנהל בית הספר הוא צורי עזרן, נשוי ואב לחמישה המתגורר בסוסיא. לשעבר מנהל של תכנית ארצית במקיפים בארגון 'מעגלים' להעצמת נוער בכיתות יא-יב והכנה לשירות משמעותי. בוגר מכינת עלי, מ"פ לשעבר ביחידה מובחרת המביא אתו תפיסה חינוכית ייחודית עליה מושתתת הדרך והערכים בבית הספר.

צורי עזרן
צילום: באדיבות המצולם


"השם 'ניצני עוז' נבחר משום שאנו רוצים לגדל תלמידים שיתחילו כניצנים ויסיימו בעוז- בגבורה, נחישות ואומץ", אמר עזרן.

עזרן מספר כי צוות המחנכים הנמרץ נבחר בקפידה, וכי מדובר באנשי חינוך מסורים ורציניים המגוייסים כל כולם לתהליך החינוכי ולצרכי התלמידים.

"אני מזמין באופן אישי כל תלמיד שמבקש לשאוף למעלה בחיים ומחפש ערכים לצד לימודים מקצועיים, מחפש רצינות לצד אווירה נעימה, צעירה וחווייתית. כל תלמיד שרואה את עצמו משתלב בעולם ההיי-טק, האוטו-טק והקדמה הטכנולוגית לצד עולם הערכים שלנו - מוזמן אלינו לתיכון "ניצני עוז" בבית שמש, זה הבית שלכם", אמר עזרן.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו