ניצל את ההיתר VIP: מושל ג'נין ביקר את המחבל שרצח את משה תמם

מושל ג'נין נכנס לישראל, נסע לבאקה אל-גרבייה והעניק אות הוקרה לרושדי אבו מוך, רוצח החייל משה תמם ששוחרר מהכלא בשבוע שעבר.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ט בניסן תשפ"א | עודכן: 16:39

ניצל את ההיתר VIP: מושל ג'נין ביקר את המחבל שרצח את משה תמם-ערוץ 7
למצולמים אין קשר לידיעה
צילום: Wisam Hashlamoun/Flash90

מושל ג'נין שנהנה מהיתר כניסה קבוע לישראל, הגיע לבאקה אל גרביה והעניק אות הוקרה על פועלו של רושדי אבו מוך, רוצח החייל משה תמם הי"ד ששוחרר מהכלא בתחילת השבוע שעבר.

המושל ניצל את ההיתר הקבוע שניתן לו מהיחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים, הנסמכת על חוות דעת של השב"כ ולפיה הבכיר הפלסטיני יכול לנוע חופשי בתוך מדינת ישראל מבלי שהוא יהווה סיכון ביטחוני.

השר לשעבר איוב קרא הגיב: "מגנה בכל מאודי את ביקורו של מושל ג'נין שהגיע מהרשות הפלסטינית לביתו של המחבל המשוחרר אבו מוך מבאקה אל-גרביה. כמובן גם את הענקת תעודת ההערכה על ידו ל'מפלצת' האנושית שרצח בדם קר ישראלי . קורא לשר הביטחון לשלול לאלתר את תעודת המעבר מהמושל כדי שהניצול הציני של תום הלב הישראלי יפסק''.

דסק מזרח ופיתוח מזרח ירושלים מסר: "אנחנו קוראים לשלול את תעודת ה-VIP של המושל לאלתר. הביקור מצטרף להסתה המתמשכת נגד ישראל ברשות הפלסטינית, נדרשת פעולת תגובה ברורה, רק חרם מוחלט של הממסד הישראלי יעביר מסר דיפלומטי ברור, אם כי הפעולה הטובה ביותר לביטחון הישראלי היא סגירת הרשות והחזרת הריבונות הישראלית לכל חלק משטחי יו"ש''.