אורית סטרוק: אף מנהיג ישר, הגון וערכי לא יפקיד את ניהול המדינה בידי התומכים באויבינו

"פשוט לא מאמינה שזו אפשרות אמתית שנשקלת בדעתם של אוהבי העם הזה והארץ הזאת", אמרה סטרוק בתגובה ללחץ לאפשר ממשלה הנשענת על רע"ם

ערוץ 7 , ל' בניסן תשפ"א

אורית סטרוק: אף מנהיג ישר, הגון וערכי לא יפקיד את ניהול המדינה בידי התומכים באויבינו-ערוץ 7
אורית סטרוק
צילום: ערוץ 7

ח"כ אורית סטרוק (מפלגת הציונות הדתית) שבה ומסבירה את התנגדותה הנחרצת להקמת ממשלה הנשענת על רע"ם, ומביעה ביטחון כי אף מפלגת ימין לא תתן לכך יד.

"בזמן שהלב נמלא תודה על הזכות העצומה לחיות בדור הזה של ראשית צמיחת גאולתנו, של קיבוץ גלויות, של בנין ירושלים וא"י, ראשית התגשמותו של חלום כל הדורות, בזמן שהלב יוצא אל המשפחות השכולות, של החיילים ששילמו בחייהם על כיבוש הארץ והגנתה, ושל האזרחים, מעולל ועד זקן, שנרצחו בפעולות טרור שתכליתן לגרש אותנו מהארץ הטובה הזאת - בזמן הזה אין לי ספק שאין אף מנהיג ישר, הגון וערכי שמוכן להפקיד, או להשעין, את ניהול המדינה בידיהם של מי שתומכים באויבינו המרים והאכזריים, או מטיפים לקבלת ה'נרטיב' שמבטל את זהותה היהודית של מדינת ישראל", אמרה סטרוק.

"פשוט לא מאמינה שזו אפשרות אמתית שנשקלת בדעתם של אוהבי העם הזה והארץ הזאת. פשוט סומכת עליהם שלא יפנו עורף לנופלים, ולא יבגדו בצו מצפונם", חתמה סטרוק.

נזכיר כי במהלך היממות האחרונות החריפו תומכי הליכוד את המתקפות על מפלגת הציונות הדתית עקב סירובו של סמוטריץ' להקים ממשלה הנשענת על רע"ם.

"להביא חיסונים. לתקן את מערכת המשפט. למנוע חינוך בידיים של מיכאלי. עוד הסכמי שלום. להמשיך להעצים את ישראל. ואת צה״ל. והכלכלה. לאשר בנייה בהתיישבות ואת ההתיישבות הצעירה. לא לביטול חוק הלאום. כל זה במחיר הימנעות אחת של מנסור עבאס שאחריה יבואו חברי כנסת ציונים. אומר שוב. סמוטריץ טועה", צייץ מקורבו של נתניהו, איש התקשורת שמעון ריקלין.