אחיו של חיים ז"ל: היתומות הקטנות בוכות בלי הפסקה

"שרי הבכורה בוכה בלי הפסקה ואומרת שאבא לא יהיה בבת מצווה שלה, האלמנה רק מחבקת את הקטנה בת ה-3 ולא מדברת כמעט".

בשיתוף ועד הרבנים , א' באייר תשפ"א

אחיו של חיים ז"ל: היתומות הקטנות בוכות בלי הפסקה-ערוץ 7
חיים יהודה יעקבזון ומשפחתו
צילום: באדיבות המשפחה

תושבי שכונת סנהדריה מתקשים לעכל את פטירתו הפתאומית של תושב השכונה ואב ל-2 ילדות שלא קם בבוקר.

"הוא היה אדם בריא, יום לפני שנפטר עוד ראינו אותו שומר על הילדה בגינה ולמחרת אומרים לנו שיש הלוויה", אומרים בשכונה.

''שכנים שביקרו בבית האבלים מספרים על התחושות הקשות שמלוות אותם מאז: "חיים יהודה ז"ל היה איש עם לב ענק שרצה לעשות רק טוב לאחרים, מדובר בקרבן ציבור ואנחנו חייבים לראות שהאלמנה והיתומות הקטנות לא יישארו לבד".

לעזרה הקליקו כאן>>>

משפחת יעקבזון התגוררה באופקים ולאחר מכן עברה לצפת. בצפת נולדה בתם הבכורה שרה מרים (12) ולאחר 9 שנות ציפייה נולדה בתם השנייה מיכלי (3).

לפני כחודשיים עברה המשפחה להתגורר בירושלים שם שכרו דירה קטנה ברחוב בלוי. השכנים שהספיקו להכיר את האב במעט מספרים על אברך עדין ומאיר פנים שהיה אהוב על כל רואיו.

ביום ראשון לפנות בוקר הבחינה רעייתו כי הוא לא מגיב והזעיקה עזרה, כוחות ההצלה שהגיעו לדירה החלו לבצע בו החייאה לעיני הילדות הקטנות אך לאחר מס' דקות נאלצו לקבוע את מותו.

כאמור, עם פטירתו הותיר אחריו את רעייתו חנה יעקובזון ושתי ילדות צעירות שהיו קשורות אליו בעבותות אהבה. בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות נראית בתו הבכורה מספרת על רגעי ההלם והפחד הקשים.

אמה שאבדה את הכל בגיל 38 מתקשה לעכל את האסון ומצטרפת אליה מכיסא האבלים: "היינו נשואים 18 שנה, קשה לי לעכל שהוא לא נמצא, הבנות היו מאוד קשורות אליו והוא אליהם, הוא היה המשענת שלנו והמפרנס העיקרי של הבית. אני לא יודעת איך ממשיכים מפה וממש מבקשת, אנא תעזרו לנו ואני מברכת אתכם שבזכות המצווה הגדולה יהי לכם נחת וכל טוב, ותזכו להיות בגאולה השלמה במהרה"

לעזרה למשפחה הקליקו כאן>>>