הנס של אורית מרק אטינגר

אורית מרק אטינגר נפצעה בתאונת דרכים: "הגב כואב, מהר שמה יד על הבטן להרגיש אם העובר בסדר. זעזוע מח, חוויה נוראית''.

ערוץ 7 , א' באייר תשפ"א

הנס של אורית מרק אטינגר-ערוץ 7
אורית מרק אטינגר
צילום: טרלן בן אבי

אורית מרק אטינגר שאיבדה את אביה בפיגוע לפני כארבע וחצי שנים, ולפני כשנתיים נהרג אחיה במהלך שירותו הצבאי, נפצעה באורח קל בתאונת דרכים.

בדף הפייסבוק שלה היא שיחזרה את רגעי התאונה אתמול (שלישי) כשהיתה בדרכם לירושלים: ''פתאום בום חזק, רכב מאחוריי פוגע בי, הרכב שלי עף קדימה וימינה מהמכה. אני מהר מעבירה לניוטרל ושמה אמברקס.

''הגב כואב, מהר שמה יד על הבטן להרגיש אם העובר בסדר, אבל הגב מתחיל ממש לכאוב. מתקשרת לדניאל, הנהג שהיה לפני רץ אלי ופתח את הדלת ומיד התקשר למד''א. מאחורי עוד 2 רכבים פגועים".

היתה זו תאונת שרשרת ואורית פונתה לבית החולים: ''חדר טראומה, צוות מהמם, מתה מכאבים והם מזמזמים בנחמדות ומחייכים, בודקים והעיקר העובר בסדר''.

''אחרי שעה וחצי, פתאום זעזוע מח, חוויה נוראית, מפה לשם משאירים אותי להשגחה, מתחילים צירים, מצליחים להרגיע אותם, אבל במשך הלילה יש האטה בדופק העובר''.

אורית נמצאת להשגחה בבית החולים וצפויה להשתחרר רק מחר. ''ברוך ה' שאני בסדר, הכאבים יעברו עם הזמן. וגם העובר בעזרת ה' יהיה בסדר. כל ההרצאות והטקסים בוטלו, מודה שלא דמיינתי את ערב יום הזיכרון ככה בבית חולים מאושפזת. 'רבות מחשבות בלב איש..', אבל ברוך ה' שאני חיה ובטוב ובעזרת ה' גם העובר. זה היה יכול להיגמר אחרת''.

היא הודתה על הנס שאירע לה: ''ומה אגיד, אלוהים לא מפסיק להפתיע''.