קדמת ניר צבי: דירה במרכז הארץ, עם קהילה מנצחת ובמחיר שפוי

בקדמת ניר צבי, קהילה חדשה ההולכת ונבנית בעיר לוד נערכים לכנס רוכשים ומגרילים זכות לרכישת דירה בפרויקט.

שמעון כהן - ערוץ 7 , י"ט בניסן תשפ"א | עודכן: 18:54

קדמת ניר צבי: דירה במרכז הארץ, עם קהילה מנצחת ובמחיר שפוי-ערוץ 7
הדמיה של בניין בפרויקט
צילום: שיווק וייזום פרוייקטים בקהילה T.T

דירה חדשה במרכז הארץ? משהו חדש קורה בשכונה החדשה ברובע הבינלאומי בלוד ועכשיו גם אתם יכולים.

אלו המחפשים דירה באזור גוש דן והסביבה, יודעים כי ההיצע אינו גדול, המחירים לרוב גבוהים ולא ניתן לרכוש דירה חדשה בסכום הנמוך מ 2 מיליון שקלים. בנוסף, מרבית הדירות הקיימות הן בשכונות ותיקות ומיושנות, לעתים ללא מבני ציבור ושטחים ציבוריים מספקים.

על רקע המחסור בשכונות חדשות ומסודרות במרכז, יוצא בימים אלו לדרך פרויקט חדש: פרויקט קדמת ניר צבי, הכולל 13 בנייני בוטיק בשילוב 72 יחידות צמודי קרקע. הפרויקט יוקם ברובע הבינלאומי בלוד צמוד לתחנת הרכבת עם נגישות מעולה לתל אביב, ירושלים ולכבישים המרכזיים של ישראל – כביש 1 וכביש 6. הרובע הבינלאומי כולל 11,500 דירות חדשות, שטחי מסחר ותעסוקה.

הפרויקט גובל בשטח החקלאי של מושב ניר צבי היוקרתי וצופה לנוף החקלאי של המושבים המקיפים אותו.

הפרויקט קדמת ניר צבי הוא הראשון להיבנות בשכונה החדשה, ופותח הזדמנות נדירה לדירה חדשה במרכז הארץ. הביקושים לרכישת דירות בפרויקט עולים על ההיצע ובהנהלת הפרויקט מספרים כי קיימות מאות משפחות הממתינות לאפשרות של רכישת דירה בפרויקט.

תמונת נוף של מיקום הפרויקט
צילום: T.T שיווק וייזום פרויקטים בקהילה

בראיון לערוץ 7 שלומית בלוך, אחת מחברי הקהילה החיה זה שבע שנים בלוד אליה הגיעה מירושלים וכיום אינה מסוגלת לחשוב על מגורים בעיר אחרת.

בלוך מציינת כי הקהילה המתגבשת אמנם כוללת בתוכה משפחות שחיו וחיות בלוד, אך עם זאת מדובר בקהילה שמתחילה מאפס, כהגדרתה. "הגעתי עם המשפחה ללוד לפני 7 שנים. חיינו בשכונת אלישיב, גדלנו והתבגרנו בה וחיפשנו מקום גדול יותר בלי לעזוב את לוד שאותה אנחנו מאוד אוהבים. כמונו יש עוד הרבה אנשים שהגיעו ללוד לדירות קטנות ורוצים להישאר בלוד וחיפשו בתים גדולים שאפשר למצוא בהם גם את הקהילתית וגם את היבט החינוך והחברה".

יעקב אזרד משווק הפרויקט: "60 הרוכשים הראשונים שרכשו בשכונה בתים צמודי קרקע בסכום ממוצע של כ 3 מיליון שקלים, מתאפיינים כקהל מחתך איכותי הכולל בין היתר רופאים, מהנדסים, עורכי דין רואי חשבון , אשר זיהו את ההזדמנות ואת המחירים הסופר אטרקטיביים, אשר צפויים לעלות בשנים הקרובות והם מאפיינים את הקהל שיאכלס את השכונה. השכונה תכלול גני ילדים, בתי ספר, פארקים, קאנטרי קלאב חדש שנבנה כעת, שטחים ירוקים ומרכז מסחרי שישרת את דיירי השכונה. גם הדירות עצמן", הוא מוסיף, "נבנות בסטנדרט גבוה, עם מפרט עשיר".

הפרויקט החדש קדמת ניר צבי, יהנה מנגישות תחבורתית גבוהה במיוחד. בין היתר, הפרויקט ממוקם 3 דקות הליכה בלבד מתחנת הרכבת המובילה לתל אביב ומאפשרת לתושבים להגיע לתל אביב בתוך 12 דקות.

בנוסף, כביש 200 החדש שנסלל כעת, יחבר את השכונה ישירות לכביש 1, כביש 40, כביש 44 וכביש 431, מה שיהפוך את הכניסה והיציאה מהשכונה לנוחה במיוחד.

ימי חשיפה והצגת הפרוייקט מתקיימים החל מהיום ועד יום רביעי הבא ובג' סיוון (14.5.21) ייערך כנס רוכשים אשר במהלכו תתקיים הגרלה בין הנרשמים לרכישת דירה בפרויקט

יעקב אזרד מוסיף כי אחד מהיתרונות הרבים של הפרויקטים, הוא מחירי הדירות: "אני ממליץ בחום, לכל מי שמעוניין להצטרף לקהילה מתפתחת ולרכוש נכס באזור המרכז בתקציב יחסית נמוך, להירשם לכנס הרוכשים שלנו, כי הזדמנות כזו לא תחזור בשנים הקרובות וחבל שתפספסו את האפשרות הכמעט יחידה, לרכוש פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים, דירות גן, דירות 4-6 חדרים באזור המרכז במחיר של החל מ 1,590,000 ₪.

קהילת קדמת ניר צבי
צילום: יעקב אזרד