חופשה למהדרין בקפריסין
חופשה למהדרין בקפריסין צילום: יחצ

עד לפרוץ הנגיף, ישראלים רבים מילאו את האי קפריסין השכן כדי לנפוש ולבלות, עד כדי שהשפה השנייה השגורה בקניון בפאפוס היא עברית.

כעת, שנפתחו השמיים ביעד הפופולארי, והמדינה מכירה בתעודות המתחסן ישראליות, נוצרה הזדמנות לחזור אל האזור הידוע בגישתו האוהדת לישראלים. מלון אלמירה (Almyra) מקבוצת Thanos – קבוצת המלונות הגמדולה והמוכרת בקפריסין המפעילה גם את המלונות אנאבל ואנאסה, מציע מעתה – ארוחות כשרות למהדרין, במסעדת "ירושלים" המופעלת ע"י חב"ד פאפוס, השוכנת מעבר לכביש.

מזמינים חופשה באתר המלון, וכשמגיעים לקבלה מבקשים להזמין מקום במסעדה הכשרה שנמצאת סמוך מאוד למלון. כמו"כ, החל מה 02/05/20, מציע המלון לנופשים הישראליים חופשה מפנקת ויוקרתית עם אפשרות ביטול ללא דמי ביטול (עד הרגע האחרון).

Thanos Hotels and Resorts היא קבוצת מלונות היוקרה המובילה בפאפוס, קפריסין, והיא כוללת שלושה בתי מלון אהובים השונים באופיים זה מזה. Almyra הוא המלון המעוצב והטרנדי מביניהם, וכעת כאמור עם אופציה זמינה לאוכל כשר בשיתוף מסעדת "ירושלים" של בית חב"ד פאפוס במיקום חדש ובולט במרכז העיר.

ראדו סטפן מטרוי, המנכ"ל הישראלי של המלון מגלה כי המלון נערך בהתאם למצב, הוא בטוח ועומד בהנחיות משרדי הבריאות והתיירות של קפריסין. "אנו עוקבים אחר כל ההוראות של ממשלת קפריסין ואחר המלצות ארגון הבריאות העולמי להבטחת רמת הבטיחות והביטחון הגבוהים ביותר לרבות ניקוי חדרים סטרילי והתאמת אזורי המסעדות הפתוחות, הבריכות, הלובי והספא בהתאם להנחיות החדשות".

באשר לשיתוף הפעולה עם בית חב"ד הסמוך אומר מנכ"ל המלון כי מאז עבר בית חב"ד לכתובתו החדשה, מקבל המלון פניות רבות של ישראלים ויהודים ממדינות באירופה, המעוניינים לשלב את המלון בחופשות שלהם, יחד עם האוכל הכשר המהודר והטעים של מסעדת ירושלים המופעלת ע"י בית חב"ד. נעשו הסידורים המתאימים וכעת זה אפשרי ובזמינות מלאה.

הרב יצחק אייזנבך, מנהל בית חב"ד הססגוני בפאפוס אומר כי שיתוף הפעולה עם אלמירה מתקיים לאורך כל השנה כולה. צוותים של המלון, שפים ומלצרים פועלים באירועים של בית חב"ד, וגם אולמות המלון משמשים בחגים את האורחים הרבים של הקהילה היהודית במקום. מתברר שכל השפים של המלון הגיעו להשתלמות בישראל במסעדות כשרות כדי להכיר את המיוחדות של האוכל הכשר.

מלון Almyra שייך ל- Thanos Hotels & Resorts וחבר בקבוצת Design Hotels, הוא בין המלונות המפוארים בים התיכון, המלון שיפתח העונה לאחר שיפוץ בהשקעה של 4 מיליון אירו, שיפוץ רחב של כל חדרי האירוח והסוויטות ושינוי מדהים של הלובי. Almyra ממשיכים להגדיר את האסתטיקה המודרנית הים תיכונית עם משטחי שיש מפוארים, רהיטים בתוצרת אישית מעץ אלון וזית על ידי אומנים מקומיים, וצבעוניות שנשאבת מהים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו