מרב מיכאלי: נתניהו הפך להיות סכנה אסטרטגית למדינת ישראל ערוץ כנסת

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי, תקפה בצהריים (שני) בפתח ישיבת סיעת העבודה את היוזמה לקיום בחירות אישיות לראשות הממשלה.

"סדר היום התקשורתי מהבוקר הוא על כל מיני סוגים נוספים וחדשים של בחירות. מה אתם יודעים, מזמן לא היו בחירות. ספינים, ספינים וספינים בזמן שהכנסת משותקת, הזמן הארוך ביותר שהייתה משותקת אי פעם מאז ההשבעה בתולדות מדינת ישראל. שבועיים ימים זה חסר תקדים", עקצה.

לדבריה, "בזמן שנכי צה"ל מפגינים ברחובות מתסכול, מחוסר אונים ומהפקרה מוחלטת של המערכת. אני לפני 20 שנה עזרתי לעמותת הלומי הקרב לקבל הכרה ממשרד הביטחון. לקח הרבה מאוד זמן עד שמשרד הביטחון הכיר בקונספט הזה של הלם קרב ובצורך לטפל בו, להכיר בו ולא לחשוד באנשים האלה שהם ממציאים ומרמים".

"20 שנה אחרי אנחנו במצב שהלומי קרב חדשים ממבצעים אחרונים וממלחמת לבנון השניה מוצאים עצמם ברחובות זרוקים ללא תשובה. מוצאים את עצמם בכלא, בסמים, באלימות קשה, בגירושים איומים ונוראיים ודיכאון שחור משחור כי ממשלת ישראל יש לה דברים יותר חשובים להתעסק בהם מאשר לטפל בנכי צה"ל והלומי קרב", הוסיפה מיכאלי.

"בזמן הזה שעושים ספינים על בחירות, אשה בשם מרים אל-תכרורי נהרגת מכדור תועה בוואדי ג'וז כתוצאה מאלימות לא מטופלת ברחובות, כי ממשלת ישראל יש לה ספינים של בחירות", הזכירה.

"חברות וחברים אנחנו ניצבים בפני סכנה אולי לנכי צה"ל חדשים, חס וחלילה, כשנתניהו מחמם את היחסים עם איראן מצד אחד ומקרר את היחסים עם האמריקאים מהצד השני", תקפה מיכאלי, ". נתניהו הפך להיות סכנה ביטחונית אסטרטגית מוחשית למדינת ישראל. ההכרח להחליף אותו הופך דחוף מיום ליום".

"מפלגת העבודה ממשיכה להיות מחויבת לעשות כל מאמץ להחליף את נתניהו, להקים ממשלה מתפקדת שתטפל באזרחיות ובאזרחים במדינת ישראל, בחברה הישראלית, בכל הדברים הכל כך בוערים שפשוט מחכים שנעשה את העבודה שלנו. כי בואו נזכר – בשביל זה אנחנו כאן", חתמה.

מרב מיכאלי: נתניהו הפך להיות סכנה אסטרטגית למדינת ישראל
צילום: חזקי
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו