ח"כ אבי מעוז: ככה מהנדסים תודעה

יו"ר מפלגת נעם במליאת הכנסת: כשיש דו קיום זו תל אביב-יפו, אבל כשערבים תוקפים יהודים זה הופך להיות רק יפו - ככה מהנדסים תודעה.

ערוץ 7 , ז' באייר תשפ"א

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז התייחס היום (ב') במליאת הכנסת לתקיפתו של הרב אליהו מאלי על ידי שני ערבים ביפו.

"אני מחזק מכאן את הרב אליהו מאלי, הרב של הקהילה ביפו ויותר נכון בתל אביב-יפו, שהותקף אתמול, ואני קורא לכל חברי הבית להתאחד סביב הגינויים על ההתקפות החוזרות ונשנות הללו", אמר מעוז.

ח"כ מעוז התייחס להנדסת התודעה המתבצעת לטענתו בכך שבדיווחים על אירוע התקיפה מציינים כלי התקשורת כי האירוע התרחש ביפו, ולא בתל אביב-יפו.

"אני רוצה להתייחס לנקודה שלא כל כך מתייחסים אליה, וזה הנדסת התודעה ביחס ליפו - ראו זה פלא, ראש עירית תל אביב מקפיד לומר ''אני ראש עירית תל אביב-יפו'. כשיש דו קיום זו היא תל אביב-יפו, כשחס ושלום הערבים המוסלמים המתגוררים ביפו תוקפים יהודים אז זה הופך להיות יפו, זו היא כבר לא תל אביב-יפו, זוהי הנדסת תודעה, מנסים להכניס לנו את הראש שזה קרה במקום נידח לא במרכז הארץ, לא בתל אביב יפו".

בסיום דבריו קרא מעוז לראש עיריית תל אביב-יפו להצטרף לגינויים: "לכן אני קורא לראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי לגנות את המקרה הזה גינוי חריף ביותר ולתקשורת לקרוא למקום תל אביב-יפו".