הזמר משה קליין שר והאב מברך את בנו באדיבות המצלם

מסיבת בר מצווה מרגשת נערכה הבוקר (שני) בבית החולים איכילוב, בהשתתפות פרויקטור הקורונה לשעבר מנהל בית החולים איכילוב פרופ' רוני גמזו.

חתן בר המצווה התעקש לחגוג את הכנסו לעול מצוות ליד אביו השוכב בבית החולים כשהוא במצב סופני.

היועץ הרפואי העולמי, יו"ר ארגון 'רפואה שלמה' הרב יוסי מרגלית, יצר קשר עם הנהלת בית החולים והחתן עלה לתורה כשאביו לצידו בבית הכנסת של בית החולים.

פרופ' גמזו בירך את חתן בר המצווה. "בבית הכנסת הזה, כשיש ילד שהגיע לגיל מצוות בית החולים שלנו יאפשר את הכל, גם לאבא גם למשפחה", אמר. "תמיד הבית הזה הוא הבית שלכם. אנחנו גאים בכך שאנחנו עושים אירוע כזה כשאתה עולה למצוות. הבגרות שלך היא העוצמה שלנו. הרבה בריאות לכולם ושיהיה לנו רק טוב".

לאחר מכן נערכה מסיבת בר מצווה במרפסת בית החולים. הזמר משה קליין ביצע את השיר 'יברכך' בזמן שהאבא בירך את הילד ועיני הקהל התמלאו בדמעות.

לצד משפחתו וחבריו של חתן בר המצווה ופרופ' גמזו, השתתפו באירוע המרגש גם רב בית החולים הרב אברהם רזניקוב ומנהל משרדו של הרב מרגלית שלומי רבינוביץ'.

"במסגרת פעילותו של הרב מרגלית אנחנו נחשפים למקרים רבים ומצמררים", אמר רבינוביץ' בשיחה עם ערוץ 7. "הרב מרגלית מסייע לעשרות משפחות ביממה במסירות נאמנה וללא כל תמורה, כך גם לאירוע המצמרר שנערך היום דאג הרב מרגלית לכל פרט ופרט".

"ההרגשה שיצאנו מהאירוע הייתה עצומה", הוסיף. "הצלחנו להחיות את אביו של הנער שכל תקופת חוליו דבר אחד ענייו אותו: 'להשתתף בבר מצווה של הבן האהוב שלי'. הגשמנו לנו את המשאלה בתקווה ובתפילה שיאריך עוד ימים רבים".