יהדות התורה לנתניהו: אנחנו איתך

במהלך המפגש עם ראש הממשלה הבהירו חברי סיעת יהדות התורה כי במידה ולא תוקם קואליציית ימין הם ילכו לאופוזיציה

בן שאול , ז' באייר תשפ"א

יהדות התורה לנתניהו: אנחנו איתך-ערוץ 7
ישיבת סיעת יהדות התורה בהשתתפות רה"מ נתניהו
צילום: ללא

סיעת יהדות התורה הודיעה הערב (שני) כי בישיבה שהתקיימה היום בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו, הבהירו חברי הסיעה לראש הממשלה כי במידה ולא תוקם קואליציית ימין - הם ילכו לאופוזיציה.

"על רקע ניסיונות הקמת הממשלה, חברי הסיעה חיזקו את ידי ראש הממשלה על מאמציו להקים ממשלת ימין ואמרו כי יפעלו ככל יכולתם למען הקמת ממשלה שכזו. במידה ותקום חלילה ממשלה אחרת, סיעת יהדות התורה תהיה באופוזיציה כסיעה לוחמת ומאוחדת", נאמר בהודעה.

במהלך הפגישה, סיפר דובר הסיעה, סקר ראש הממשלה בפני חברי הסיעה את המצב הביטחוני, המדיני והרפואי בצל ההתמודדות עם בלימת התפשטות נגיף הקורונה.

חברי הסיעה על נס את מבצע החיסונים ואמרו כי לנתניהו היתה "הסיעתא דשמייא להביא את החיסונים לארץ ולהוציא את ארץ ישראל מנגיף הקורונה במהירות", כלשונם.

במהלך השיחה התייחסו חברי הסיעה להילולת ל"ג בעומר. חברי הסיעה העלו בפני נתניהו את הדרישה הנחרצת לקיים את הילולת הרשב"י במירון ללא הגבלות.

נתניהו השיב כי לא ידוע לו על הגבלות כלשהן. עם זאת, לאחר בדיקה נוספת מול יועציו, התברר כי טרם ניתן אישור סופי לקיום האירוע וחברים הסיעה ביקשו כי תצא הודעה מסודרת על קיום האירוע ללא הגבלות.