למה צריך יועץ משכנתאות

לקיחת משכנתא היא כנראה הצעד הכלכלי הגדול ביותר שתעשו בחייכם.

תגיות: משכנתא
תוכן שיווקי , ז' באייר תשפ"א

למה צריך יועץ משכנתאות-ערוץ 7
משכנתא
צילום: istock

כדי לצלוח את התהליך ולוודא שעשיתם את המקסימום כדי לקבל את תנאי המשכנתא הטובים ביותר מומלץ לפנות לשירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי ואמין שיסייע לכם בתהליך קבלת המשכנתא והשגת התנאים הטובים ביותר,

ידידיה רפאלוב יועץ משכנתאות פרטי והבעלים של חברת "משכנתא יועצים" מסביר את היתרונות בשירותיו של יועץ משכנתאות

אז למה צריך יועץ משכנתאות ? הרי בבנק יושב פקיד שיכול לתת את אותו השירות לכאורה ולגמרי בחינם

6 סיבות למה לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי

  • יועץ משכנתאות חיצוני, שאינו עובד בבנק – דואג אך ורק לאינטרס שלך ותפקידו הוא להשיג עבורך את תנאי המשכנתא הטובים ביותר, לעומת זאת פקיד המשכנתאות בבנק, מקבל משכורת מהבנק ולכן תקפידו לייצר כמה שיותר רווח לבנק.
  • חסכון בכסף – יועצי המשכנתאות מכירים את סוגי המסלולים המוצעים בשוק, המדדים, הריביות, כיצד כל אלו משפיעים על גובה והמשכנתא ומה צריך לעשות כדי להשיג תנאים משופרים יותר עבור הלקוח. כל אלו, משמעותם חסכון בכסף!
  • בירוקרטיה בצ'יק צ'ק – לאנשי המקצוע יש קשרים בבנקים והמוסדות השונים כך שבמקום להמתין זמן רב עד שתיקים ותהליכים יאושרו, יועץ המשכנתאות יעשה הכל כדי לזרז את התהליכים ואף יפעיל את קשריו המקצועיים. בסופו של דבר ההבנה המקצועית שלו הופכת את כל התהליך לחלק ומהיר.
  • התאמה ללקוח – לכל אדם צרכים, דרישות ויכולות כלכליות שונות. כך, מעבר לחסכון וקיצור התהליכים, מבנה המשכנתא הוא קריטי. איש המקצוע יבנה יחד אתכם תמהיל משכנתא המתאים למצבכם הכלכלי, תוך התחשבות בנסיבות עתידיות שעלולות להשפיע עליכם כלכלית (נישואין וילדים, הקמת עסק לדוגמא), ועוד.
  • חזק יותר מול הבנק – יועצי המשכנתאות מטפלים בעשרות תיקים מידי שנה, כך שהם יוצרים כוח קניה חזק יותר מול הבנק, מאשר לווה בודד שייקח אולי משכנתא אחת או שתיים במהלך חייו. הבנק יודע שאם התנאים שיציע ליועץ המשכנתאות לא יהיו מספיק אטרקטיביים, יפסידו אותו מכיוון שיעדיף להמשיך בחיפושים אחר תנאים משתלמים יותר.
  • ריביות נוחותיועץ משכנתאות מבצע מכרז ריביות בין הבנקים על מנת ליצור תחרות, ועל מנת להבטיח שלקוחותיו יקבלו את התנאים הטובים ביותר. הבנק שיציע את התנאים הנוחים, האטרקטיביים והטובים ביותר הוא זה שיועץ המשכנתאות יפנה אליו על מנת להמשיך את התהליך. המשמעות היא שבדרך זו, אתם תקבלו את הצעת המשכנתא הטובה ביותר.

הדרך לחלום מתחילה ממש כאן

מי מאיתנו לא חולם על נכס פרטי שרכשנו בעצמנו לאחר שנים של עבודה קשה? בזכות יועץ משכנתאות הדרך להגשמת החלום לא רק אפשרית אלא אפילו קצרה יותר. כשאתם מגובים על ידי איש מקצוע שמכיר את התחום היטב, אין ספק שבסופו של דבר תמצאו את עצמכם במקום הנכון לכם ביותר, והכי טוב? בלי לחץ כלכלי ותנאים שלא מתאימים לכם.

משכנתא יועצים בניהולו של ידידיה רפאלוב הינה חברה מובילה בתחום ייעוץ המשכנתאות, עם מאות לקוחות מרוצים, והשגת חיסכון ממוצע במשכנתא בסך 90,000 שח, בנוסף החברה מחזיקה בתו אמון הציבור וחברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות

משכנתא יועצים

רחוב כנפי נשרים 68 ירושלים, מרכז אורנים
טלפון במשרד 02-564-6563

לשיחה עם ידידיה 058-430-5321
כתובת מייל my-yr@neto.net.il
לאתר של משכנתא יועצים
משכנתא יועצים גם בפייסבוק
סרטונים ופרטים נוספים בעמוד היוטיוב של משכנתא יועצים