מה ההפתעה שמכינים בפרויקט 252?

פרויקט 252 ישיק הערב את עונת הקיץ שלו עם תכנית לימודים חדשה. לקראת האירוע שיחל בשעה 20:00 ויימשך שעתיים, שוחחנו עם גבי דניאל, מאמן אישי ומנהל התוכן בפרויקט.

"אנחנו שמונה חודשים באוויר והשבוע עברנו את חמישים החתונות שקרו בתוך הפרויקט", פותח דניאל כשהוא מתאר את גולת הכותרת של הצלחת המיזם. לכך הוא מוסיף ומספר: "אנחנו מקבלים גם עוד הרבה עדכונים על שינויים לחלוטין בדייטים ועל מחפשי זוגיות שלומדים מהפרויקט הרבה".

להרשמה בחינם למשדר - לחצו כאן >>

"מה שעולה בשטח הוא רצון בפגישות ובהכרויות מעבר ללמידה, אנשים רוצים להכיר את מי שנמצא בפרויקט, כי מה שמיוחד במי שנמצא כבר בתוך הפרויקט הוא שהם רוצים לעבוד על עצמם, להתקדם בחיים, לשחרר חסמים, לקדם תקשורת מקרבת, ללמוד מהו דייט ואיך נותנים צ'אנס לקשר ולכן הערב נחשוף מה שלא היה בעבר ויחבר בין חברי הפרויקט ברמה שלא הייתה", אומר דניאל ומסרב לשגר פרטים נוספים על המשהו המיוחד הזה, אך הוא קובע ש"זה יהיה משנה משחק בעולם ההיכרויות במגזר שלנו".

עוד הוא מספר כי הערב, במסגרת ההשקה, יהיה שיעור של שירת מלאך על דימוי עצמי וההשפעה שלו על הקשר שלנו. "מדובר בערב פתוח כפי וחווייתי שבו גם נענה לשאלות קצרות על ידי צוות המומחים שלנו".

"מה שחשוב בפיתוח קשר זוגי הוא איך אדם מסתכל על עצמו, האם אני ראוי לבן זוג שווה, ומה המשמעות של הדבר, ושירת מלאך, מהמרצות המובילות שלנו, תדבר על כך".

האם עונת הקיץ תהיה שונה מזו של החורף לנוכח הספק אם אכן ישראל יוצאת מהקורונה או שמא חוזרת חלילה למתכונות של סגרים ומגבלות? גבי דניאל מזכיר כי "הפרויקט מושתת ובנוי על גבי הזום. המנויים יודעים שיש שיעור שבועי בכל יום רביעי. בהיבט הזה הפרויקט לא ישתנה. מה שכן, אנחנו מכינים מפגשים פיזיים במהלך הקיץ, כדי שחברי הפרויקט יוכלו להיפגש אחד עם השני. חייבים להוציא את החברה מאזור הנוחות מאחורי המסך וזה מה שעומד לנגד עיני הצוות".

דניאל מוסיף ומספר: "אנחנו שומעים את התגובות מהשטח, שלחנו שאלון לפני פרויקט הקיץ ובסוף פרויקט החורף וקיבלנו מעל שש מאות תגובות ומתוכך התגובות אנחנו בונים את המהלך קדימה".

המשדר יערך הערב, רביעי, ט' אייר, 21.4 בשעה 20:20.

להרשמה בחינם למשדר - לחצו כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו