"הרב ערוסי הוא דמות חשובה במרקם של החברה הישראלית''

פרויקט חייו של הרב רצון ערוסי מגיע לשיאו, זוהי הזדמנות נדירה לשמוע דמויות בולטות מספרות על הרב שפועל לקירוב לבבות ולהנחלת המשפט העברי.

בשיתוף 'הליכות עם ישראל' , ח' באייר תשפ"א

"הרב ערוסי הוא דמות חשובה במרקם של החברה הישראלית''-ערוץ 7
הרב דרוקמן והרב רצון ערוסי בכנס דיני ממונות ה-11
צילום: הליכות עם ישראל

"אני מכיר ומוקיר את הרב רצון ערוסי שנים רבות", אומר הרב חיים דרוקמן, זקן רבני הציונות הדתית, "הוא בעצם עורר את הנושא של דיני ממונות, שכיום זה הפך להיות מציאות.

הבניין בוודאי ישרת את אותן המטרות שלמענן הוא פועל כל השנים - לקרב את כל חלקי העם, ליצור את האחדות המתבקשת כל כך תמיד, ובוודאי בימים אלה".

פרופ' אוריאל רייכמן, נשיא המרכז הבינתחומי הרצליה, ציין "הרב ערוסי הוא דמות חשובה במרקם של החברה הישראלית, בראש ובראשונה בגלל האנושיות שלו. היכולת שלו כרב למסור מסר ולהגיע לכל אדם, והיכולת שלו להגיע לכלל ישראל - על כל זה חזק ואמץ".

לתרומה לבניין בית הליכות עם ישראל לחצו כאן

ד"ר חיים שיין: "המשימה הגדולה של הרב ערוסי היא למצוא פתרונות מתוך ההלכה לחיים המודרניים".

רחלי פרנקל: "הרב רצון ערוסי הוא דוגמה ייחודית ונדירה של אדם שמגיע מאוריינטציה חרדית, ובצד השני היה בצבא ועשה דוקטורט באקדמיה, עם הפראק והחזות הרבנית, כל תלמידה ותלמיד יכלו להרגיש את המאור והקרבה שלו. זו תהיה התגשמות החלום של הרב על אחדות ישראל".

הרב יעקב אריאל: "בואו נחזיר טובה לרב ערוסי שליט"א, שזה 30 שנה שהוא מקדם את המשפט העברי. שנזכה כולנו שממקומו, בקרית אונו, נקרא הפסוק: "ואשיבה שופטייך כבראשונה ויועציך כבתחילה, אחרי כן יקרא לך עיר הצדק קריה נאמנה".

בואו להיות שותפים יחד עם אלפים נוספים בהשלמת "בית הליכות עם ישראל" בתוכו יוקמו מרכז המשפט העברי ובית התנ"ך.

הבניין נמצא בשלבי בנייה אחרונים, וזוהי הזדמנות האחרונה בה ניתן לקחת חלק בבנייתו של מרכז עולמי עבור חיזוק ערכי המשפט העברי והתנ"ך