למה צריך מדרסים אורטופדיים

מהם מדרסים אורטופדיים והאם אתם זקוקים דווקא למדרסים כאלה או למשהו פשוט יותר? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

תוכן שיווקי , ט' באייר תשפ"א

למה צריך מדרסים אורטופדיים-ערוץ 7
התאמת מדרסים
PIXABAY

כשאתם סובלים מכאבים בכף הרגל או אפילו בעצם השוק הקדמית, כשההליכה שלכם אינה מתיישרת בצורה נאותה עם זווית הרגל או פשוט כשאתם חשים חוסר נוחות בעמידה ארוכה, בהליכה או בריצה, אתם רוצים לנסות לשלב מדרסים ברמה גבוהה בנעליים שלכם. השאלה היא מהם מדרסים אורטופדיים והאם אתם זקוקים דווקא למדרסים כאלה או למשהו פשוט יותר? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

מהו מדרס אורטופדי?

בניגוד לתפיסה הרווחת, מדרס אורטופדי הוא לא רק אותו מדרס שאנו מזמינים עם מרשם של רופא אורתופד לאחר בדיקות אורתופדיות יסודיות לכפות הרגליים. בפועל, מדרס אורטופדי הוא כל מדרס שממלא עבורנו תפקיד אורטופדי של תמיכה בכף הרגל, פיזור משקל, אחיזה טובה יותר של כף הרגל בנעל, יציבה טובה יותר וכדומה. יחד עם זאת, בקטגוריה הרחבה של מדרסים אורטופדיים אפשר למצוא גם מדרסים רפואיים. אלו הם מדרסים ברמה גבוהה המותאמים אישית למטופל לאחר בדיקה יסודית של מבנה כף הרגל ושל הבעיה האורתופדית ממנה הוא סובל. בדיקות אלה מתבצעות כיום באמצעות מכשור ממוחשב ייעודי ויודעות לספק מידע מדויק לגבי הליקויים האורתופדיים שיש לתקן ובהתאם לכך מיוצר מדרס ייעודי ומותאם אישית לכף רגלו של המטופל. אלו הם כמובן גם מדרסים אורטופדיים, אך משתייכים לקטגוריה של מדרסים רפואיים.

היכן אפשר לקנות מדרס אורטופדי?

אם אתם לא סובלים מבעיה אורתופדית חמורה אבל כן סובלים מכאב, מקושי בהליכה או מיציבה לא מושלמת ורוצים לשפר במעט את נוחות ההליכה שלכם, תוכלו להזמין מדרס אורטופדי בכל חנות או מכון מדרסים. חנויות מדרסים מציעות בדרך כלל מגוון רחב של דגמי מדף מהם אפשר לבחור את המתאים לכם בהתאם למידת הרגל ולתחושת הנוחות הכללית שמעניק לכם המדרס.

חנויות אלה גם מציעות, לרוב, מדרסים מותאמים אישית, אך את המדרסים מייצרים עבורן המכונים המתמחים. מכונים אורטופדיים מומחים הם למעשה האינסטנסיה הבכירה ביותר בתחום והם שמייצרים את המדרסים המותאמים אישית לכל מטופל. מכון אורטופדי מקצועי יכול להציע לכם מדרסים אורטופדיים של מותגים מקומיים ובינלאומיים מובילים, מדרסים מותאמים אישית מא' ועד ת' וכן את האפשרות של בחירת מדרס מדף גנרי והתאמתו לכף הרגל שלכם בצורה בסיסית אך בעלת אימפקט מאוד משמעותי.

על כן, השאלה היא לאו דווקא איפה אפשר לקנות מדרס אורטופדי אלא דווקא איפה נכון לקנות אותו והתשובה על כך תהיה מכון אורתופדי, המתמחה לא רק במכירת מדרסים אורטופדיים, אלא גם בייצור מדרסים רפואיים בהתאמה אישית.

מכונים אלה הם גם המכונים שמבצעים לרוב את הבדיקות הרפואיות, שנדרשות על מנת להתאים לכם את המדרס האורטופדי המדויק ביותר, כך שבהזמנה מהם תוכלו ליהנות מחבילת שירות אחת שלמה תחת קורת גג אחת. מעבר לכך לא צריך לסבך את תהליך החיפוש יותר מדי ואפשר פשוט לבחור במכון הקרוב לביתכם.