עבודה קבוצתית. אילוסטרציה
עבודה קבוצתית. אילוסטרציהצילום: FREEPIK

שנה שלמה של סגרים והגבלות, הצליחו לבלבל טוב מאוד את האוכלוסייה הישראלית. האם הם חוזרים לעבודה או האם הם צריכים למצוא אלטרנטיבות הכנסה בכדי להמשיך להזרים כסף לבנק. אחרי שנה שלמה של סגרים והגבלות, הרוב קבע – רוצים לסמוך על עצמם ולצאת מעבדות לחירות.

למעשה ניתן לראות מגמת עלייה בכל הקשור לאופציות בדיגיטל, הרשמה לקורסי אונליין וחיפוש ברשתות החברתיות בכל הנוגע ליצירת הכנסה מהבית. כל זאת ועוד, הובילו מאות ישראלים להירשם לאתר טודובום ולהיות נוכחים בהדרכות זום אונליין של החברה.

כאלף נרשמים בחרו לבלות את היום האחרון שלפני החג בהדרכה לשיווק דיגיטלי וייצור לידים בפייסבוק, שהועברה בפגישת זום על ידי מנהלי ההדרכות של החברה. הגילאים הבולטים היו 20-30, אך מצאנו בהדרכה אף נרשמים בני 50 ומעלה שרוצים לנסות את מזלם. אוולין, צעירה בת 22 שנכחה בהדרכה אמרה כי "הקורונה רק פתחה לנו את העיניים, לראות שאפשר לעשות כסף גם בלי לקום בבוקר לעבוד". מטודובום נמסר כי המערכת שלהם מוכנה לכמות גדולה של נרשמים וההדרכות פתוחות לכולם.

"זה רק עניין של זמן עד שעוד ועוד אנשים יבינו שאפשר גם לטייל בחג וגם לעשות תוך כדי כסף. יש המון פלטפורמות לשיווק שותפים פעילות וביניהן אלי אקספרס, אמזון, בוקינג ועוד, בעוד שטודובום היא חברת שיווק השותפים הגדולה בישראל והיחידה שמציעה להרוויח בעבור ליד ולא בעבור עסקה. אנו מזמינים כל אחד להירשם למערכת בחינם וללמוד איתנו איך להרוויח בדיגיטל". אמר שגיב קורן מנכ"ל החברה בתגובה ליום העמוס במערך ההדרכות וההרשמות של טודובום.