ספה מבית רסט רלקס
ספה מבית רסט רלקס צילום: באדיבות רסט רלקס

הכירו את חברת Rest&Relax

חברת Rest&Relax בעלת ניסיון של יותר מ־10 שנים בתחום ריהוט הפנים והחוץ, בבית ובגינה. החברה מחזיקה באולמות תצוגה מרהיבים, ב־4 סניפים שונים בישראל, ומתמחה בעיקר במערכות ישיבה מודולריות. מערכות ישיבה מודולריות שניתנות לפירוק, לבנייה, או להרכבה לפי מידות מותאמות אישית. בעת התכנון, החברה שפה דגש רב על תו התקן האירופאי והאיכותי, לוקחת בחשבון את הטעם האישי שלכם, את ההתאמות ההכרחיות, והצרכים הבלעדיים. טעם ויופי זה חלק מהסגנון, ועל זה לעולם לא נתפשר. חברת Rest&Relax מחזיקה בעולם הריהוט האירופאי והמודרני, עולם שכולו יוקרתיות ואיכות ללא פשרות.

מהי ספה נפתחת? - Rest&Relax מספרים

ספה נפתחת היא ריהוט שנפוץ בעיקר בחדרים קטנים, בחדרים אינטימיים שהמקום הוא משאב יקר מאוד. לספה הנפתחת יש שני מצבים עיקריים – מצב ספה (גודל קטן יותר), ומצב מיטה (גדול יותר). מדובר ביתרון די בולט, היתרון העיקרי שבזכותו הרבה אנשים מעדיפים לרכוש ספה נפתחת במקום מיטה גדולה וקבועה. הספה הנפתחת יכולה להיפתח לכיוון שמאל, ימין, או באמצע. הבחירה בספה נפתחת אירופאית היא הבחירה הטובה ביותר, תקבלו איכות ונוחות ברמה הגבוהה ביותר. ברוב המקרים, ספות נפתחות למיטה מגיעות בשני גדלים, גודל קטן במצב ספה, וגודל מרבי במצב מיטה. מעוניינים לקבל הצעת מחיר? התקשרו עוד היום.

ספה מבית רסט רלקס
ספה מבית רסט רלקס צילום: באדיבות רסט רלקס

3 יתרונות בולטים בספה נפתחת

בעידן המתקדם, ניתן לנצל את חלל החדר לדברים החשובים באמת, ספה נפתחת למיטה היא מוצר מצוין. למעשה, הספה תאפשר לכם לנצל את המקום הפנוי בצורה הטובה ביותר, תחסוך לכם חלל עצום, ולא תפגע בנוחות או במראה של המוצר. אז מהם היתרונות של ספה נפתחת? חברת Rest&Relax מספרים:

  • תורמת בחדרים קטנים – כאשר מדובר בחדרים קטנים יותר, מרבית מהאנשים ירגישו בהבדל. מדובר במוצר שבא לענות על דרישה אחת פשוטה – מיצוי הפוטנציאל של חלל החדר. לעומת מיטות גדולות שתופסות המון מקום, ספה נפתחת היא הפתרון הטוב ביותר לחדרים קטנים. היא תאפשר לכם למצות את מלוא פוטנציאל החדר, תאפשר לצמצם מקום, ולאחסן דברים קריטיים יותר. במילים אחרות, תרומה גדולה ומבורכת לחדרים קטנים יותר.
  • נוחות מרבית – כאשר מדברים על ספה נפתחת, אי אפשר להתעלם מהנוחות המרבית. ללא ספק, לאנשים שזקוקים למקום ונוחות, הספה הנפתחת תהיה המוצר הטוב ביותר. נוחות מרבית, חומרי גלם איכותיים, מוצר אירופאי מושלם, את כל זה תוכלו למצוא בספה הנפתחת.
  • קלה ופשוטה לשינוי – לספה הנפתחת יש שני מצבים: פתיחה למצב שינה, וסגירה למצב ישיבה. אם חשבתם שהתהליך בין מצב למצב יהיה קשה למעבר, תחשבו שוב. נכון, לפני כ- 10 שנים, היה דרוש כוח מסיבי ופיזי בשביל לעבור ממצב כזה ואחר. כיום, לאחר כ- 12 שנה, הספות החדישות מאפשרות שינוי מצבים בדרך הפשוטה ביותר, ללא כוח פיזי מסוים. היא פשוט קלה לשינוי והמרה, מכילה סיבים נוחים, ומאפשרת נוחות ברמה אחרת לגמרי.

אלה הם שלושת היתרונות הבולטים בספה נפתחת, אלה הם גם הסיבות לרכישת ספה נפתחת. המחירים של ספה נפתחת נעים בין 3,500 ₪ ועד ל- 8,000 ₪ עבור ספות אירופאיות מקצועיות ואיכותיות. ללא ספק מדובר בהשקעה כספית לא קטנה, לטווח הארוך זה עשוי להיות השקעה די משתלמת וחכמה. אם אתם סובלים מהגב, כדאי להתייעץ ולוודא שהספא היא אורטופדית או כזאת שמעניקה הקלה משמעותית.

מעוניינים ברכישת ספה נפתחת אירופאית? התקשרו עוד היום – 077-804-0711