פניה ערכית גלויה למנהיגי מפלגות בימין

דמוקרטיה היא רצון העם. רוב העם בחר בביבי. והפלונטר עכשיו בגלל שיטה שלא מאפשרת להקים ממשלה.

דוד לחיאני , י' באייר תשפ"א

פניה ערכית גלויה למנהיגי מפלגות בימין-ערוץ 7
נפתלי בנט, גדעון סער ואיילת שקד
Sraya Diamant, Avshalom Sassoni/Flash90

בנט. איילת שקד. מתן כהנא!

דחוף לכולנו לשמור על ערכים ושלא להשען בממשלה על אויבים. הערך של שמירת מדינת ישראל כמדינה יהודית עומד הרבה מעל הרצון למנות את בנט כראש ממשלה חובש כיפה ראשון במדינת ישראל.

לא יסלחו לכם לעולם אם באצבעותיכם יווצר תקדים על פיו תקום כאן ממשלת מדינת כל אזרחיה.

גדעון סער!

זכותך באופן אישי להחרים את ביבי. אך מאז לקחת על עצמך להיות מנהיג של מפלגה פוליטית ימנית. עליך לראות ראיה ציבורית ולא להסתפק בזכותך האישית לנדות ולהחרים כראות עיניך ולפי טעמך האישי.

ראש ממשלתנו זוכה לתמיכה ולהוקרה מרוב הציבור בישראל. אם נהיה ענייניים, הוא ראש ממשלה טוב מאוד ומסור לעם ישראל ורק היציאה מהקורונה שהיא לא פחות מנס שמימי, נזקפת לו כשליח שנבחר משמים ולכשרונו ולמסירותו למען העם שבזכות השתדלותו בורא עולם הוציא את ישראל ממש ממוות לחיים.

אין לי ספק שעם ישראל מול עיניו של ביבי יותר מכל שיקול פרטי ואישי.

על אף שהוא מואשם הוא אינו מורשע ולכן שמורה לו חפותו ושמו הטוב. ומסירותו לעם ישראל.  הוצאת השם הרע שעושים לראש הממשלה, יש בה גם כפיות טובה, שלא לומר קנאה ושנאה ותחרות,  נגד מי שפעל גדולות והצליח במעשיו להביא להרמת קרנה של ישראל ולהערכה רבה גם בעיני מי שנחשבו אויבינו.

אסור ששנאה וקנאה ותחרות יהיו המניעים של מתנגדיו. רק טובת עם ישראל צריכה להיות מול עיני כל מנהיג פוליטי ולא מניעים אישיים כי עם ישראל נמצא על כף המאזניים ולא נקמנות וסגירת חשבונות אישית.

דמוקרטיה היא רצון העם. רוב העם בחר בביבי. והפלונטר עכשיו בגלל שיטה שלא מאפשרת להקים ממשלה.

בנט . איילת שקד. סער.

תמנעו מהעם את השנאה והפילוג ותתמכו מיידית בבחירה ישירה של ראש הממשלה והעם יחליט ויכריע בעד ראש הממשלה הטוב בעיניו.

תהיו נאמנים לערכים שהבטחתם!  מתפלל שהשם ינחה אתכם על דרך אמת. 

ראו דוגמא מסמוטריץ שנאמן לערכים ולמילה שלו. והוא אמיתי ולא פועל בתחבולות למען קידומו האישי. וראש הממשלה אף הודיע שגם הוא מקבל את התנגדותו להישען על רע"ם ולא מוכן שהממשלה תשען על אויבים. יש לכם מה ללמוד ממנו.

אל תשכחו לרגע ! יש הקונה עולמו בשעה אחת. ויש המאבד עולמו בשעה אחת.