אוזניות
אוזניות pixbay

מבחינות רבות ושונות אנחנו חיים כיום בעידן נייד – המכשירים המשמשים אותנו מדי יום הופכים לניידים בקצב מסחרר, ומספיק לציין דוגמאות מרכזיות כמו סמארטפונים, לפטופים (מחשבים ניידים) ואפילו אוזניות על מנת להבין עד כמה הוויתור על כבלים וחוטים מיותרים מהווה יעד מרכזי בעולם הטכנולוגי של היום. במסגרת מגמה זו, גם אביזרים רבים נוספים עוברים טרנספורמציה המשחררת את המשתמשים בהם מהצורך בכבלים ורבה לחיבורים קוויים בקיר. רמקולים ניידים הם מהדוגמאות הבולטות והמתבקשות ביותר של השנים האחרונות. כיצד נדע לבחור רמקולים ניידים טובים ואמינים ואילו שיקולים כדאי לקחת בחשבון?

בחירת רמקולים ניידים – שיקולים עיקריים שכדאי להכיר

מהם, אם כן, השיקולים העיקריים שכדאי לקחת בחשבון בעת החיפוש אחר רמקול נייד אמין וטוב?

ובכן, שיקול מרכזי המשותף גם למכשירים ניידים רבים אחרים הוא כמובן הסוג ורמת האיכות של הסוללה. בפרט – כמה זמן נוכל לשמוע ברמקול לפני שנצטרך להטעין את הסוללה וכמה זמן לוקחת ההטענה. קיימים כיום כאמור סוגים רבים ומגוונים של רמקולים ניידים, חלקם מאובזרים בסוללות איכותיות המחזיקות מעמד למשך שעות רבות וארוכות. כדאי להשקיע מעט יותר ולרכוש דגם שיאפשר לכם באמת לשכוח משיקולי הטענה ונקודות חשמל, וליהנות באמת מהניידות של הרמקול שרכשתם...

שיקול חשוב נוסף הוא הגודל של הרמקול הנייד, כאשר כאן כבר אין בחירה שתמיד נכונה או מתבקשת. מגוון הדגמים השונים מבטיח כי תוכלו למצוא רמקול נייד טוב בכל גודל וצורה, החל מהקטנים והקומפקטיים ביותר (אשר אינם גדולים יותר מסמארטפון סטנדרטי) ועד לגדולים המהווים רמקול עוצמתי ביותר עימו ניתן כמעט לערוך מסיבה... מהו הגודל המתאים עבורכם? זה רק אתם יכולים לדעת, באמצעות הגדרה מפורטת של הצרכים שלכם.

שיקול נוסף הוא רמת האיכות של הרמקול, ולמרות שמדובר בשיקול שעשוי להישמע טריוויאלי בפועל זה לא המצב – מגוון הדגמים השונים מאפשר לרכוש גם רמקולים ניידים זולים ביותר, אך ברמת איכות נמוכה יותר. מכיוון שטווח המחירים בקטגוריה זו אינו גדול במיוחד, שווה להשקיע עוד כמה עשרות או מאות שקלים ולרכוש רמקול נייד איכותי באמת.

לפעמים שווה לחפש אחר מותגים מובילים בתחום דוגמת רמקולים מארלי

אפשרות נוספת לחיפוש יעיל אחר רמקולים ניידים מתאימים היא ללכת בעקבות המותגים הגדולים והמובילים בקטגוריה זו, הידועים כמותגי איכות אמינים.

ספציפית בקטגוריית הרמקולים הניידים (כמו גם בקטגוריית האוזניות) כדאי לבחון למשל את המותג – House Of Marley, או בקצרה ובעברית – רמקולים מארלי. זהו מותג שהקימו ילדיו של זמר הרגאיי הידוע בוב מארלי, וכיום נחשב לאחד המותגים המובילים בעולם בכל הנוגע לאוזניות ולרמקולים ניידים. לכןף מוצר של מותג שכזה הוא הימור בטוח יחסית. בנוסף להבטחה בנוגע לרמת איכות וכו', מדובר גם בחברה בעלת ערכים חברתיים וסביבתיים המנסה לשלב ערכים אלו במוצריה ובאופן בו הם מיוצרים, נמכרים ומשווקים.

בין אם אתם הולכים על מותג מבטיח כמו House Of Marley ובין אם לא, בכל מקרה שווה להשקיע מעט מאמץ ומחשבה לפני שקונים רמקול נייד, אם מעוניינים שהוא אכן יהיה מוצר איכות אמין ועמיד לאורך זמן.