אחרי שנתיים: כפר סבא ירדה ללאומית

באופן רשמי וסופי, הפועל כפר סבא תרד בסיום העונה אל הליגה השניה, הליגה הלאומית, אחרי עוד הפסד הפעם בתוצאה 1:0 בבית למכבי נתניה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב באייר תשפ"א

אחרי שנתיים: כפר סבא ירדה ללאומית-ערוץ 7
כדורגל
צילום: istock

בפעם ה-11 בתולדות המועדון והכי הרבה פעמים אי פעם בתולדות הכדורגל הישראלי - הפועל כפר סבא ירדה הערב (מוצאי שבת) באופן רשמי וסופי אל הליגה השניה, הליגה הלאומית, שלושה מחזורים לסיום העונה.

כמו בפעם הקודמת, גם הפעם כפר סבא יורדת אל הליגה השניה אחרי שנתיים בלבד שהחזיקה מעמד בליגת העל בכדורגל, כשהערב הפסידו אלה הפסד ליגה שישי ברציפות, לראשונה מאז 1958/6, אז סיימו את העונה גם כן בירידת ליגה.

הירוקים מהשרון סיימו את דרכם בליגת העל בכדורגל עם הפסד ביתי למכבי נתניה בתוצאה 1:0, ולמעשה נותרו מולם עם מאזן שלילי ביותר כאשר ב-25 השנים האחרונות הצליחו אלה לנצח את האורחים מנתניה בביתם רק פעמיים בלבד.

כשהיא עדיין ללא אף נקודה אחת בפלייאוף התחתון, עם הפסד שישי ברציפות ומשחק עשירי ברציפות ללא ניצחון בכל המסגרות, כפר סבא לא באמת ראויה לשרוד בליגת העל.

אפשר לציין לא מעט הישגים שליליים ולא מעט שחקנים להם יש כבר רזומה שלילי בירידות ליגה, אך נראה כי הפעם מי שאשם יותר מכולם בירידת הליגה של כפר סבא היא הבעלים, ומי ששימש כשחקן בעבר ואף כמאמן, יצחק שום. החלטות תמוהות ובראשם פיטוריו של המאמן עמיר תורג'מן בתחילת העונה הביאו את כפר סבא לרדת ליגה בצדק.

במשחק נוסף הערב בפלייאוף התחתון, ניצחה הפועל חיפה את בני סכנין בתוצאה 0:1 והתקרבה משמעותית להבטיח לעצמה עונה נוספת בליגת העל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il