בית"ר והפועל נפרדו בתיקו 0:0

בית"ר ירושלים והפועל ת"א נפרדו בתיקו 0:0 במסגרת הפלייאוף התחתון במשחק רווי אירועים אך ללא שערים

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב באייר תשפ"א

בית"ר והפועל נפרדו בתיקו 0:0-ערוץ 7
אוהדי בית"ר (ארכיון)
צילום: באדיבות האתר הרשמי של הקבוצה

ההר הוליד עכבר. כמו בשדה הפוליטי, כך גם על כר הדשא, בית"ר והפועל נפרדו בתיקו 0:0 שכולו הפסד לאוהדים.

השתיים שנחשבות ליריבות פוליטיות ומרות גם ביציעים וגם על כר הדשא, נפגשו הערב (מוצאי שבת) למשחק במסגרת הפלייאוף התחתון של ליגת העל בכדורגל ונפרדו בתיקו ללא שערים אך רווי באירועים.

למעשה, שתי הקבוצות הגיעו לאצטדיון בלומפילד הערב במצב די דומה בכל הקשור לקהל אוהדיהן כששני הקהלים מחאו במהלך העונה האחרונה בקול תקיף נגד הבעלים של קבוצותיהם, בניסיון לגרום להם לעזוב. כך זה גם נראה על כר הדשא כששתי הקבוצות הציגו משחק כמעט ללא מצבי הבקעה ורק שלא לספוג ולהעביר את הזמן.

זה נגמר בתיקו 0:0, כשהאירוע המרכזי של המשחק היה איך לא, התפרעות אוהדי הפועל ת"א שגרמו להפסקת המשחק למשך 3 דקות ולירידת השחקנים מכר הדשא לאחר שהשליכו חפצים מכל הבא ליד לעבר שחקנה של בית"ר, מרקו יאנקוביץ' לקראת סיום המחצית הראשונה.

האדומים מת"א שניצחו רק פעם אחת העונה באצטדיונם הביתי, שוב לא הצליחו לעשות זאת ועדיין מסובכים בתחתית הטבלה ויצטרכו להתמודד נגד ירידת ליגה כשהם במרחק 7 נקודות בלבד מהמקום המוביל אל הליגה השניה כשנותרו עוד 9 נקודות בקופה.

כמו ב-2015, גם הפעם הפועל קטעה רצף של שלושה הפסדים ביתיים עם 0:0 מול הבית"רים מהבירה, בעוד שהירושלמים קטעו רצף של שלושה הפסדי חוץ עם התיקו הערב ולראשונה מזה 9 מחזורים היא מסיימת משחק ללא ספיגת שער.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il