מפלגת העבודה
מפלגת העבודה צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

במפלגת העבודה מבהירים היום (ראשון) כי לא יוותרו על עקרונות השמאל לטובת הקמת ממשלה, וכי הם מאמינים שיאיר לפיד יעמוד איתן על עקרונות אלו.

"במהלך מסע הבחירות האחרון עמדנו על עקרונותינו וחזוננו הערכי והפוליטי. מפלגת העבודה מחויבת להחלפת שלטון נתניהו ולהקמת ממשלת שינוי יציבה, שתביא למציאות פוליטית חדשה בישראל", נאמר בהודעת המפלגה.

בהודעה צוין עוד, "בימים האחרונים הציבור בישראל נחשף לתדרוכים והדלפות שלא משקפות את הנעשה בתוך חדרי המו"מ הקואליציוני בעוד המנדט להרכבת הממשלה עדיין אצל רה"מ נתניהו".

"את המשא ומתן להקמת ממשלת השינוי מוביל מטעם מחנה המרכז-שמאל חברנו יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד. משיחות שערכנו עם ח"כ לפיד, אנו מאמינות ומאמינים שלפיד יעמוד כבטון יצוק על עקרונות המחנה. הציבור שבחר בנציגיו ונציגותיו לגוש השינוי סומך על יו"ר המפלגה הגדולה בגוש שייצג את קולות מחנה המרכז-שמאל כראוי", הדגישו בעבודה.

"החלפת שלטון נתניהו היא נחוצה וקריטית, אך ביום שאחרי ממשלת השינוי שתקום מחויבת לפעול יחד ולפי העקרונות המשותפים בכדי להעביר את תקציב המדינה ולהחזיר את ישראל בחזרה לשגרה. מפלגת העבודה ממשיכה במחויבותה לעשות כל מאמץ להחליף את נתניהו, זאת תוך שמירה על ערכינו, עקרונותינו ועמדותינו", חתמו במפלגה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו