יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי טענה אחר הצהריים (שני) בישיבת הסיעה: "אי-היציבות האזורית משרתת אדם אחד שתכף נראה אותו קורא למפלגות השונות להכנס איתו 'תחת האלונקה' כדי להתמודד עם מצב החירום שהוא עצמו תרם ליצירתו".

לדבריה, "הזירה שמסביבנו מתחממת ומבעבעת באופן מסוכן כמו שכבר הרבה זמן לא היה. מהומות אלימות בירושלים, בעקבותיהן רקטות מעזה לדרום, בעבוע בגדה המערבית, רקטה מסוריה לדימונה, המשך ההתעצמות המאסיבית של איראן והיעדר הסכם שיעצור אותה, רמטכ"ל איראן מאיים על ישראל ונתניהו מעז לקרוא לעצמו 'הפרוקטור אוף יזראל'".

מיכאלי הוסיפה: "אני קוראת לנפתלי בנט להפסיק לשחק לידיו של נתניהו, לשחרר את מדינת ישראל ממנו למען ביטחון ישראל. מפלגת העבודה חוזרת ואומרת בצורה חד משמעית, אנחנו מחוייבות ומחוייבים לעשות כל דבר כדי להחליף את שלטון נתניהו ולהקים ממשלת שינוי, ממשלה אחרת שתתחיל לשקם את מדינת ישראל".

"אנחנו סומכות וסומכים על יאיר לפיד בתור מי שאמור לייצג את כל הגוש שהוא ידאג לאינטרסים ולערכים של כל מצביעות ומצביעי גוש השינוי מהחלק הזה של המפה הפוליטית. אנחנו נותנות ונותנים לו את כל הקרדיט לעשות את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר", ציינה.

בסיכום הישיבה אמרה מיכאלי, "אני מזכירה שיש כל מיני אפשרויות להקמת ממשלת שינוי, יש עוד מפלגות שהיום נמצאות עם נתניהו שלא בטוח ישארו איתו וכמובן בואו נזכור שיש 61 מנדטים מתקווה חדשה שמאלה שיכולים בכל רגע נתון להקים ממשלה אחרת לטובת מדינת ישראל. אנחנו מחוייבות ומחוייבים לדבר הזה וקוראות וקוראים לכולם להצטרף".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו