"שמן משחת קודש" הסגולה שהושיעה מאות יהודים

לקראת הילולת רשב"י מציעים בקופת ועד הרבנים שמן מפתח המערה ותפילה יומית על הציון לתורמים, ומבטיחים ישועות.

ועד הרבנים , י"ד באייר תשפ"א

"שמן משחת קודש" הסגולה שהושיעה מאות יהודים-ערוץ 7
"שמן משחת קודש" הסגולה שהושיעה מאות יהודים
צילום: ועד הרבנים

לקראת יום ההילולא נרשמו עשרות פניות לקבלת שמן הזית מפתח מערת הרשב"י.

במשרדי ועד הרבנים מעריכים כי הישועות שנעשו בשנה שעברה בעקבות השמן המבורך עברו מפה לאוזן והן הסיבה לביקוש העצום.

"ברצוני לפרסם ולהודות להקב"ה על הישועה שבזכות הרשב"י זי"ע והצדקה לועד הרבנים", מספרת חוה שחיכתה 8 שנים לילד.

"שנים רבות חיכינו להיוושע בילדים ובל"ג בעומר של שנה שעברה התפללתי ונדרתי שאם נזכה להיפקד בזרעא חייא וקיימא, אתרום לועד הרבנים... ועכשיו עם הולדת בתי, הרינו מצרפים בזאת סכום על סך ... על מנת לקיים את הנדר".

גם השנה יתאספו גדולי הדור למעמד מיוחד שייערך במערת הרשב"י בליל ל"ג בעומר. המעמד יפתח בהדלקת נרות שמן זית וימשיך בלימוד הזוהר הקדוש, בסיום הלימוד יערכו המקובלים תפילה מיוחדת לישועת הכלל והפרט ויזכירו את שמות התורמים לקבלת השמן.

השמן הנותר יחולק לבקבוקים ויישלח לבתי התורמים שיזכו לישועה סגולית בזכות הצדקה ורשב"י הקדוש.

לבחירת מסלול תפילה מותאם עבורכם הקליקו כאן>>>

החיים שלנו מלאים באתגרים, רגעים של בחירות, נפילות, דמעות ואושר. אנחנו יוצאים לפגישה, מחכים לתוצאות של בדיקה מלחיצה. מבררים בשידוכים, מנסים להתקבל לחיידר מסוים.

ואז, ברגעים האלה של שיא המתח, נזכרים פתאום בשליחים שלנו במירון ורווחה פושטת בפנים: יהיה בסדר, בעזרת השם! שליחי ועד הרבנים מתפללים עלינו אצל רבי שמעון!

החיים אחרים כשכל יום מתחיל עם תפילה אצל רשב"י. רגועים יותר, מרופדים יותר. הקשיים מתגמדים עם הידיעה שיש לנו אוצר צבור של זכויות ותפילות. הכל נעשה פשוט ושלו עם התפילה הזו, היומיומית. עם הקרבה התמידית להשם.

השנה, בהתייעצות עם גדולי ישראל פועלת קופת הצדקה של ועד הרבנים בארבעה מישורים שונים. כל אחד והצרכים הספציפיים שלו, כל תפילה והישועה המיוחדת לה.

עכשיו, תעצמו לרגע עיניים, תתגברו על כל רעשי הרק מסביב ותחליטו בלב מאמין וחם: אנחנו לא מוותרים על זכות הצדקה לאלפי משפחות רעבות! אנחנו לא מוותרים על השם שלנו שילחש על ידי גדולי ישראל במעמד ביטול הגזירות! אנחנו לא מוותרים על היום הגדול הזה ופועלים בו ישועות!

לבחירת מסלול תפילה מותאם עבורכם הקליקו כאן>>>