ח"כ גפני עם יו"ר הכנסת לוין
ח"כ גפני עם יו"ר הכנסת לוין צילום: נעם מושקוביץ, דוברת הכנסת

ועדת הכספים הזמנית אישרה את הצעת הוועדה המסדרת ובחרה הערב (שני) בח"כ משה גפני לכהן כיו"ר ועדת הכספים הזמנית.

יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני אמר, "אני מצטער שבאופן כל כך תכוף אנחנו צריכים למנות ועדות, זו מציאות מאוד קשה, נשתדל להמשיך בנוהג של הוועדה שפועלת מקצועית ומשתדלת שפחות תהייה קואליציה ואופוזיציה, ויותר לגופו של עניין. אני מקווה שגם הפעם זה יהיה, אני מקבל את התפקיד בדחילו ורחימו, אני יודע שרבים מסתכלים על מה שקורה בוועדה הזו ונשתדל לעשות את העבודה באופן המיטבי ביותר. השבוע הלכה לעולמה הגברת עופרה רוס שהייתה שנים ארוכות בראש הרשות לניצולי שואה, עשינו איתה פעולות רבות ואני שולח תנחומים למשפחתה ומכריה".

יו"ר הוועדה המסדרת, ח"כ מיקי זוהר הוסיף, "אני גאה שזו הפעם השנייה שאני נמצא במינוי שלך, אני מקווה שלא תהייה פעם שלישית כי לא אני אצטרך לעשות זאת, אלא אחרים אצלנו בליכוד, שנמצא עצמנו במצב הטוב ביותר בהנהגת ישראל, אבל גם אם לא, נמשיך לשרת נאמנה.

יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין סיכם, "בימים הסוערים והלא פשוטים האלה של החוסר יציבות, זו הקלה לראות מקום אחד שהיציבות נשמרת, ולראות אותך שב למקומך, אני יכול להביע תקווה שגם העניין הזמני יבוא על פתרונו, אתה זוכה להערכה עצומה ולא סוד שנבחרת בתמיכה גם של מי שלא נמנה איתך באותו גוש פוליטי, אנחנו בתקופה מאוד מאתגרת של המשק הישראלי בכלל, והניסיון שלך חשוב במיוחד בימים אלה, ואני מאחל לך הצלחה גדולה".