האם הערבים ינצחו?

אם אלפים יתארגנו ויבואו לעליה ביום ירושלים, המזימה הערבית לסגירת ההר בפנינו תסוכל

אסף פריד , ט"ו באייר תשפ"א

האם הערבים ינצחו?-ערוץ 7
אסף פריד
צילום: עצמי

הערבים שיכורים מ״נצחונם״ בשער שכם ומסמנים כבר את המטרה הבאה, יום ירושלים.

דפי הפייסבוק הערביים מלאים בקריאות למנוע כניסת יהודים להר הבית ביום ירושלים הקרוב. כמו שסילקנו את המשטרה משער שכם, נסלק את היהודים מהר הבית, הם מתרברבים.

חשוב לציין, הערבים לא ניצחו בשער שכם, ממשלת ישראל התקפלה. כפי שעשתה פעמים רבות.

הספיק קצת לחץ של שמאלנים (הערבים תמיד התפללו ברמדאן ברחבת שער שכם) ושל שונאי יהודים (בסך הכל פורסמו שישה סרטוני השפלת יהודים בטיקטוק, ספרתי) ושל מינויו של ניסנקורן בבית המשפט (המניע הגזעני נחלש) בתוספת מעט לחץ של החברים של מנצור עבאס מעזה מטובל בטילי קאסם. בשביל לגרום לממשלה להתקפל.

בימים הקרובים נראה את אותו לחץ מופעל לכיוון הר הבית. החמאס כבר הודיע שכל עוד יהודים עולים להר הבית לא תהיה רגיעה. יש להניח שנשמע בימים הקרובים נציג של המפלגות החרדיות אומר, שעליה להר הבית מסכנת חיי יהודים.

נשמע את נציג עיר עמים מספר בהרחבה, שאומנם נכון שחופש הפולחן הוא ערך עליון אבל חיי אדם חשובים יותר, מה גם שהיהודים מציקים לערבים בעיניים וזה גובר על הזכות חופש הפולחן, ובכלל עולי ההר כלל לא רוצים חופש פולחן הם רק רוצים לגרש את הערבים ולהרוס את המסגדים, מה שכמובן מתיר להתעלל ביהודים ולגרשם מהר הבית.

נשמע את נציג מורא מקדש שאומר שבכלל אסור ליהודים לעלות להר הבית (אופס, הם כבר אמרו את זה).

נשמע את אחמד טיבי אומר בדיון בכנסת, שאף פעם לא היה בית מקדש בהר הבית, והרי גם הרבנים שלכם מרשים רק למוסלמים ללכת לשם. וכל יהודי שעולה להר הבית כל מטרתו לתקוע למוסלמי אצבע בעין.

חשוב לציין בשנים האחרונות משטרת ישראל והשרים ארדן ואוחנה שמרו על הר הבית כחומה בצורה והקפידו בנחישות רבה לאפשר ליהודים לעלות להר הבית, גם בימים של מתיחות רבה, כמו לפני שנתיים כאשר האיד אל אדחה נפל על תשעה באב.

גם כאשר הערבים הודיעו על ימי זעם בלתי נשלט ספונטאני... אבל תמיד קיים החשש שביבי יתקפל, כמו שהוא עשה אין ספור פעמים בעבר.

וכאן כולנו נכנסים לתמונה. כבר עכשיו שבועיים לפני יום ירושלים צריך להתארגן לעליה להר.

לא לעלות להר כחייל על משמרתו, אלא כיהודי הבא לשמוח ולהודות בפני מי ששיכן שמו במקום הזה, על כל הטוב שגמל עלינו עד כה, על שהוציאנו מהגלות והביא אותנו להר קודשו ונתן לנו את כל הכלים והיכולת לקומם את בית מקדשו החרב.

הר הבית יהיה פתוח ליהודים ביום ירושלים, במשך 4 שעות בבוקר. משעה שבע, עד אחת עשרה בבוקר.

יש לפרסם את העליה הזאת בכל מקום אפשרי. לכו לבית הכנסת שלכם, ותלו בו מודעה עם קריאה לעליה להר הבית ביום ירושלים. לכו לישיבה שלכם וארגנו את החבר׳ה לעליה משמעותית ביום ירושלים. פרסמו בוואטאפ של המשפחה, של השבט, של המילואים. העיקר. פרסמו. פרסמו. פרסמו.

אם אלפים יתארגנו ויבואו לעליה ביום ירושלים, המזימה הערבית לסגירת ההר בפנינו תסוכל. נהיה כולנו שותפים לקריאה ההיסטורית של גאולת מקום מקדשנו, הר הבית בידינו.