הדרכה עסקית. אילוסטרציה
הדרכה עסקית. אילוסטרציהצילום: FREEPIK

בני הוא אישיות מיוחדת שהכרתי לפני כמה שנים. מרגע שהכרתי את האיש המיוחד הזה, הבנתי שמדובר באיש משכמו ומעלה ולא סתם הוא מונה רק לאחרונה לסמנכ"ל ברשות המיסים של ישראל. כדי להבין טוב יותר על פועלו של האיש, המשיכו לקרוא מאמר זה.

מי אתה בני ינאי

בני ינאי הוא אדם שכל חייו מוקדשים למען הכלל. אם זה במועצות האזוריות ששם עשה חיל והביא את התוצאות החשובות ביותר כדי להרים את קרנם בעיני התושבים ואם, לאחר מכן, בשלל היזמות שעסק בהם האיש המיוחד הזה.

איך שלא נסתכל על זה, אכן מדובר באיש משכמו ומעלה שלא סתם הוא נבחר לנהל תפקידים רבים וכבירים במהלך חייו והוא עושה בהם ככל אשר הוא יודע ומבין. כך בדיוק, מצליח ינאי להגיע לפסגות הגבוהות ביותר בדרגות הניהול השונות ולתרום מחלקו לציבור.

משאבי אנוש ומנהל

בעברו, בשנים 2013 עד 2014, עבד ינאי בכמה תחומי סיקור נרחבים וביניהם, התיישבות הבדואים בנגב, תחת תפקידו שמנהל אגף משאבי אנוש במשרד ראש הממשלה. זהו בדיוק האיש, מיוחד, חד, תכליתי, ובעיקר, בעל ביצועים מרשימים במיוחד.

ינאי הוא רק בן 46, וכבר עשה רבות בחייו למען הכלל. אם זה בניהול פרויקטים גרנדיוזיים ומסובכים שאותם ניהל ביד רמה ואם בניהול אגפי משאבי אנוש בכמה מקומות שניהל. יכולותיו של האיש ידועות לכל ולא בכדי, הגיע לאן שהגיע.

כל אדם וניהול כללי

ינאי הוא בולדוזר מקצוען שעוסק מבוקר על ליל לשימור וניהול הצרכים הרחבים של האוכלוסיה כאן בישראל. הוא מוכר כמי שיודע ליזום פרויקטים מסובכים וכמי שמבין הכי טוב שאפשר, את צרכיה ורצונותיה של הקהילה בה הוא נותן את שירותיו.

צבא ותפקידי מפתח

ינאי, רק בן 46, כבר עשה דבר או שניים בחייו ובנוסף, הוא משרת בתור מפקד מערך בפיקוד הצפון שקצין מוערך ביותר אשר רבים מיעדים לו עתיד מזהיר. הוא מבוקש בתחומים רבים דווקא בגלל שהוא יודע לקחת כל פרויקט ולהביא לו את התוצאות הטובות ביותר.

לא סתם, בני ינאי הוא הסמנכ"ל החדש של רשות המיסים בישראל, כיוון שגם שם יודעים את ערכו הרב.