אזור היכרות
אזור היכרות 252

פרויקט 252 הושק רק לפני עשרה חודשים, וכבר זכה להצלחה אדירה בקרב מחפשי זוגיות.

עכשיו מסתבר, הגיע הזמן לצעוד את הצעד הבא ולהכיר בין חברי הפרויקט האיכותיים שהחליטו לקחת את נושא הזוגיות בידיים וללמוד זוגיות דרך מגוון כלים הניתנים במסגרת הפרויקט.

"אנחנו מחזיקים לא מעט מנויים שמחפשים להכיר אחד את השניה ולהיפך", מספר צוריאל גביזון, מייסד פרויקט 252. "עד עכשיו חברי הפרויקט למדו יחד זוגיות ולא יכלו להכיר זה את זו, למעט אירועי זום דייט שערכנו פה ושם. עכשיו, בעזרת אזור ההכרויות החדש שהשקנו לפני יומיים בעזרת מתנדבים יקרים מהפרויקט, יוכלו חברי הפרויקט בלבד - להכיר, להשתדך וגם להציע אחד את השני לחברים וחברות מתאימים".

לגביזון חשוב להדגיש את הייחודיות של אזור ההכרויות החדש על פני אתרי הכרויות 'רגילים'. "כמי שמאמינים שצריך ללמוד זוגיות הרבה לפני שמתחתנים, אזור ההכרויות החדש הוא בשורה של ממש. כך יוכלו חברי הפרויקט האיכותים, שמשקיעים בעצמם בלמידת זוגיות - להכיר את מי שדומה להם ומשקיע בלמידת זוגיות, כמותם".

לעת עתה, האזור יהיה פתוח ללא עלות כחלק מחבילת הבסיס שמקבלים מנויי הפרויקט. בעתיד, יגבה תשלום נפרד עבור הכניסה לאזור ההכרויות האיכותי. "ביומיים האחרונים אנחנו שמחים לקבל בשורות טובות", מספר גביזון. "מאות כרטיסי היכרויות נוצרו באזור האישי והשידוכים כבר יוצאים אל הפועל. שיהיה בשמחות אצל כולם!".

אזור ההיכרויות פתוח לחברי פרויקט 252. להרשמה לפרויקט לחצו כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו