הסטודנטים של המרכז האקדמי לב התרגשו לחזור לקמפוס

הסטודנטים במרכז האקדמי לב חזרו ללמידה בקמפוס. אגודת הסטודנטים ודיקן הסטודנטים הפיקו לכבודם הפנינג חזרה לקמפוס.

ערוץ 7 , ט"ז באייר תשפ"א

הסטודנטים של המרכז האקדמי לב התרגשו לחזור לקמפוס-ערוץ 7
הפנינג חזרה ללימודים
צילום: המרכז האקדמי לב

לרגל החזרה ללמידה הפרונטלית במרכז האקדמי לב, ערכה היום (רביעי) אגודת הסטודנטים של המכללה יחד עם דיקן הסטודנטים הפנינג חזרה לקמפוס.

זהו למעשה האירוע הסטודנטיאלי הראשון שנעשה מאז פרוץ המגפה. הרחבות והמדשאות היו מלאות בסטודנטים והשמחה שלהם לפגוש אחד את השני הייתה ניכרת.

במהלך ההפנינג חולקו מתנות לסטודנטים והיו פרוסים דוכני שתייה ואוכל. כמו כן, הציבו למען הסטודנטים מרכזי פעילויות אתגריות שונות .

צבי צרלין, סטודנט שנה שנייה בחוג לסיעוד, אמר: "את התקופה הזו העברתי בלימודים מרחוק ובביצוע בדיקות במסגרת קופת חולים מאוחדת ואני לא מתגעגע לזה. כיף לראות את כל החברים ולא מבעד למסך. לתת חיבוק ולצחוק כמו פעם".

חברו לספסל הלימודים, בן שלמה, הוסיף: "התחלנו לימודים בשנה שעברה ,אבל בסמסטר ב' חזרנו לבית והמשכנו ללמוד משם. הרגשנו די נעולים מול המחשב ובלי אווירה של חברים. לצד זאת הייתה לי הזכות להתנדב במחלקת קורונה ולהשתתף במבצע החיסונים במסגרת פעילותי בבית חולים הרצוג".

הפנינג חזרה ללימודים
צילום: המרכז האקדמי לב

יו"ר אגודת הסטודנטים יענקי טייבר: "אני שמח שחזרנו לפעול למען הסטודנטים גם בהיבט החוויתי. שנה וחצי של קורונה העסיקה את האגודה בעיקר בסיוע אקדמי לסטודנטים. זו הייתה תקופה מאתגרת, גם לציבור הסטודנטים בישראל ומקווים כמו כולם שנמשיך לדבר עליה בלשון עבר".

דיקן הסטודנטים הרב חיים אלישביץ: "החזרה לשגרה נעשית בהתאם להנחיות ואשרינו שהסטודנטים יכולים להיפגש באופן פיזי ולא מבעד מסך. הווי החיים הסטודנטיאלי הטוב והמוכר היה כל כך חסר ולכן המראה של רחבת קמפוס מלאה בסטודנטים פשוט מחמם את הלב. ברצוני גם להודות לאגודת הסטודנטים שארגנה את האירוע".