"בן בליעל": שוב פשע שנאה נגד יהודים ברמת גן

רבים, חזקים וגדולים ניסו בעבר ואף שרפו בתי כנסת אבל ההיסטוריה הוכיחה מי בסוף עדיין חי וקיים. הפוסט המלא של ראש העיר כרמל שאמה הכהן

כרמל שאמה הכהן , י"ט באייר תשפ"א

"בן בליעל": שוב פשע שנאה נגד יהודים ברמת גן-ערוץ 7
בית הכנסת שהושחת
צילום: מתוך הפייסבוק של כרמל שאמה

בלילה בזמן שעם ישראל סופר עשרות הרוגים ומעל 100 פצועים הגיע בן בליעל פעם נוספת לבית הכנסת ההלכה וביצע פשע שנאה.

אחרי מריחת החמץ על דלת בית כנסת 'ההלכה' של כבוד הרב וייסקופף בפסח האחרון בוצע ניסיון הצתה בלילה האחרון באמצעות הדלקת דגל ישראל.

בית הכנסת הזה והעומד בראשו ידועים ברוח הטובה שהם מייצגים וכראש עיר שמעתי רק תשבחות כולל מהשכנים החילוניים ולרבות ממנהלת בית הספר היסודי הצמוד.

המשטרה כבר חוקרת ואין לדעת איך תסתיים החקירה אך דבר אחד ברור לי לגמרי והוא שיחד כל מי שאוהבים אדם באשר הוא אדם, אוהב אהבת חינם ושונא שנאת חינם ננצח בקרב הזה.

אנחנו גם הרוב המוחלט ויותר חשוב מכך אנחנו צודקים ב-100%. התקפות שנאה על רקע דתי, גזעני, להט''בי וכיו"ב הם חשיכה מוחלטת שתמיד מובסת בסופו של יום על ידי האור.

רבים, חזקים וגדולים כנראה מהפחדן שביצע את המעשה ניסו בעבר ואף שרפו בתי כנסת אבל ההיסטוריה הוכיחה מי בסוף עדיין חי וקיים.

אגיע הערב להתפלל קבלת שבת בבית הכנסת עם הקהילה הנפלאה יחד עם רב העיר בכדי לחזק אותם ובכדי שלא יהיה ספק כמה אנחנו מחוייבים להילחם בתופעות החולניות האלו.

כל מי שמאמין במה שכתבתי מוזמן להגיע ולהצטרף הערב לתפילה בבית הכנסת. התקפות כאלו הן התקפות על כולנו גם על מי שמעולם לא דרכה רגלו בבית כנסת.