שרגי גשטטנר ז"ל, אב לחמישה וזמר חסידי, הגיע לארץ מקנדה כדי להשתתף בהילולת הרשב''י במירון, ונספה באסון הכבד.

גשטטנר בן ה-35 נחשב לתגלית של המלחין האגדי יוסי גרין והמפיק יוסי טיברג, והיה זמר חסידי בעל קול נעים במיוחד.

דודו אהרל'ה סיני סיפר: "הטרגדיה תפסה את המשפחה בצורה כל כך כואבת וקשה, אנחנו שבורים, איבדנו איש יקר. למרות שאני מודיע נפגעים בצבא, אני יכול להגיד שהפעם זה פגש אותי בסיטואציה שונה. אנחנו לא במקום של להאשים אף אחד, כולם באו לשם למטרה טובה".

גשטטנר, מחסידות סקווירא, הגיע לביקור בישראל יחד עם שני אחיו. "אחיין שלי הגיע עם שני אחיו מארה"ב להילולה, היו אמורים לחזור ביום ראשון בחזרה", אומר דודו אהרל'ה סיני מפתח תקוה. "קיבלנו את ההודעה והגענו לכאן לזהות את הגופה, הוא זמר ידוע בניו יורק, הוא היה כולו נתינה".

משפחתו לא יכלה להגיע להלוויה בירושלים והיא צפתה בה באמצעות זום.

בשנת 2012 התראיין שרגי לערוץ 7, וסיפר ליוני קמפינסקי: "תמיד אהבתי מוזיקה. עם השנים השירים שלי השתפרו. ההורים שלי לא רצו שאכתוב ואמכור שירים עד שאתחתן, אחרי שהתחתנתי התחלתי לכתוב שירים לזמרים.

''כשהזמרים הקשיבו לשירים שאלו אותי למה אני לא שר בעצמי ואז התחלתי לשיר. אני אוהב להביע את השירים שלי בעצמי יותר מאשר כשאחרים שרים במקומי'', אמר.

איש התקשורת החרדי מנחם טוקר ספד לשרגי ביום שישי וסיפר לערוץ 7: ''היה בחור מקסים, זמר עם הרבה נשמה וקול עמוק, הצליח לגעת בהרבה אנשים, היה שר בפני חתנים, כלום, יתומים ויתומות, זה יום קשה מאוד. יום נוראי לכולנו ולכל המדינה. בעזרת ה' שניפגש רק בשמחות''.