אחרי 7 שנים: בני יהודה ירדה ללאומית

בפעם השישית בתולדותיה ואחרי שספגה שוב שער הפסד דרמטי בדקות הסיום, ירדה בני יהודה באופן סופי ורשמי אל הליגה השניה, הליגה הלאומית

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ט באייר תשפ"א

אחרי 7 שנים: בני יהודה ירדה ללאומית-ערוץ 7
אבוקסיס. יאמן בליגה השניה
צילום: פלאש 90

כצפוי, בני יהודה היא היורדת השניה אל הליגה הלאומית בכדורגל. הכתומים משכונת התקווה שוב ספגו שער הפסד בדקות הסיום, שוב משער עצמי ובכך ירדו אל הליגה השניה לאחר 6 שנים בליגת העל שבכדורגל.

בני יהודה, שניצחה רק פעם אחת ב-10 משחקי הבית האחרונים שלה, במהלכם הפסידה 7 פעמים, עלתה דווקא ליתרון מהיר במשחק שנפתח בדקת דומיה לזכר הנספים באסון מירון, כשבדקה ה-9 כבש לזכותה מוחמד גדיר.

במשך כמעט 70 דקות החזיק מעמד היתרון של הכתומים, אך גבי קניקובסקי עם שער בדקה ה-73 איזן ובדקה ה-88 דוס סנטוס עם שער עצמי קבע מהפך נגד קבוצתו שלו ולמעשה גזר את גורלה באופן סופי עם ירידת הליגה בפעם השישית בתולדותיה.

יש לציין כי גם אם היו מנצחים, היו עלולים בני יהודה לרדת אל הליגה השניה הערב כשהם היו תלויים בתוצאות של בני סכנין והפועל ת"א שישחקו בהמשך.

בני יהודה מצטרפת אל הפועל כפר סבא שכבר ירדה אל הליגה השניה ואת מקומן בליגת העל שבכדורגל יחליפו הפועל נוף גליל והפועל ירושלים ששבו לליגת העל בכדורגל באופן רשמי ביום שישי האחרון.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il