בעלי עסקים למען נפגעי מירון: ''סולדיריות חברתית היא צו השעה"

עם ישראל מחבק את הנפגעים ומשפחותיהם. מספר בעלי עסקים הרימו את הכפפה והתגייסו למענם.

ערוץ 7 , כ' באייר תשפ"א

בעלי עסקים למען נפגעי מירון: ''סולדיריות חברתית היא צו השעה"-ערוץ 7
חיילים מחלקים שתייה ליוצאים ממירון
צילום: דובר צה''ל

ישראל היפה: כמה בעלי עסקים הרימו את הכפפה והתגייסו לעזרת הנפגעים באסון הכבד במירון.

לדוגמא, חנות "אופטיקנט" בקניון קריית הממשלה ברמלה, תעניק בימים הקרובים ללא עלות משקפיים למי שנפגעו במירון בעקבות האסון הקשה. הדר מילר, אופטומטריסטית בכירה בחנות, מסרה: "ליבנו עם משפחות ההרוגים והפצועים. אין דבר שיטשטש את כאב המשפחות אך החלטנו לעשות הכל כדי ולהקל ולו במעט על כאבם". טלפון: 08-9244355

גם חברת התעופה הלאומית אל על הודיעה על סיוע משמעותי ומציעה כרטיסי טיסה חינם לבני משפחותיהם של הרוגי האסון (הורים, אחים, ילדים בני ובנות זוג) מארצות הברית, אנגליה, צרפת ולמעשה כל מדינה ממנה אל על מפעילה טיסות ישירות לישראל.

החברה מציעה לכל משפחה עד שני כרטיסי טיסה בתשלום של מיסי נמל בלבד. על מנת לממש את הכרטיסים יש לפנות למוקד השירות של אל על ולהציג תעודת פטירה וצילום דרכון. טלפון: 03-9404040

דוגמא מרגשת נוספת לכך היא חברת "אריאל תיירות נופש" המתמחה בחבילות נופש ומפעילה צימרים ברחבי הארץ, אשר הודיעה כי היא מעמידה לרשות ציבור נפגעי אסון מירון, את הצימרים שהיא מפעילה בישוב דולב שבבנימין ללא כל עלות.

אריאל כהן בעלי החברה מסר: "ליבנו עם משפחות הניספים ואנו מתפללים כמו כל עם ישראל לרפואת הפצועים. אנו מזמינים את הציבור ששהה במירון אל מתחמי הצימר שלנו בישוב דולב, כדי לנוח ולהירגע מהאסון הנורא וכל זאת ללא כל עלות. אנו תקווה שנדע ימים טובים יותר בקרוב ממש". טלפון לתיאום:
1700-707-300