אלי גרון
אלי גרון צילום: באדיבות המצולם

מהיכן עדיף לפנויים ופנויות לקבל הצעות, מאתר הכרויות, משדכניות, מחברים? מי מספק יותר הצעות, ומאידך אילו קשרים מחזיקים יותר זמן ומגיעים לחתונה? הצגנו את השאלה לאלי גרון מנהל ביה"ס לזוגיות בואי כלה

מצד אחד אתרי הכרויות יותר זמינים, יותר זולים, ואף מכילים מגוון הרבה יותר גדול של אנשים ונשים. לכן היה צפוי שהתשובה תהייה - אתרי הכרויות. אולם מצד שני לדעתי התחושה בציבור היא שאצל השדכניות ניתן לקבל הצעות יותר מדויקות, שיש להם יותר סיכוי להגיע לחתונה. ואותו כנ"ל גם לגבי הצעות ממכרים, הנתפסות כהיכרויות יותר טובות ומדויקות מאשר באתר הכרויות.

אם כך היה צפוי שיהיו יותר פניות לשדכניות, ויותר הכרויות ממכרים ?

כן, באופן תאורתי זה נכון. אלא שבאופן מעשי גם אם נגיד שהצלחנו להתגבר על בעיית קצב ההצעות של השדכניות והמכרים, לעומת קצב ההצעות המיידי הזמין באתרי הכרויות. (מה שעד היום לא קרה) עדיין איכות ההצעות אצל השדכניות אינה עולה באופן ניכר על איכות ההצעות באתרי ההכרויות. הרי בסופו של דבר מדובר באותם האנשים.

יכול להיות שאלו אותם האנשים, אבל השדכניות עושות את עבודות הבירור והסינון עבור המחפשים באופן יותר ממוקד. זה לא יתרון על פני הכרות בין שני אנשים זרים לחלוטין באתר הכרויות?

לאו דווקא, עומק השאלה כאן היא מדוע ישנם אנשים ונשים שלא מצליחים למצוא את זיווגם באתרי הכרויות לאורך שנים, למרות המגוון העצום של אלפי פוטנציאלים שונים. כמו גם אפשרויות הסינון והדיוק הרבות העומדים לרשותם. במצב כזה המסקנה היא שכבר לא משנה אם חיפוש יעשה באתרי הכרויות או אצל השדכניות. יש כאן כנראה דבר אחר המתפספס אצל אותם המחפשים. ואם לא מחפשים נכון, אפשר להמשיך ולחפש לא נכון ללא תוצאות גם אצל השדכניות והחברים. אני אומר זאת רק לגבי החיפוש עצמו, עוד לפני שאמרתי מילה על הפגישות עצמם, תקשורת זוגית, פחד מחתונה, ועוד כמה נושאים חשובים אחרים. שגורמים להרבה קשרים פוטנציאלים ליפול, ולא להגיע לחתונה.

אז מה עושים, יש פתרון למצב הזה?

אנחנו בבית הספר לזוגיות בואי כלה החלטנו להרים את הכפפה, ולהעניק לציבור הדרכה בחינם בשידור חי. שתראה למשתתפים/ות את הדרך כיצד להגיע באתרי הכרויות לאדם הנכון המתאים ביותר, ובדרך המדויקת והמהירה ביותר האפשרית. כך שגם נרוויח את הזמינות והמגוון העצום שבאתרי הכרויות, וגם את הדיוק והסינון של השדכניות.

ככלל אני מאמין שאם פועלים באופן נכון ומדויק גם לאורך הדייטים עצמם. ניתן להגיע לחתונה בחצי שנה עד שנה אחת בלבד. כל השאר לדעתי הוא בזבוז זמן גדול, הנגרם מפני שאף פעם לא לימדו אותנו באמת כיצד להיפגש נכון, ולבנות קשר זוגי לכל החיים. דבר שאנחנו עושים אותו כמובן בבית הספר לזוגיות.

זה הקישור להדרכה החינמית "כיצד להגיע לאדם הנכון באתרי הכרויות"

נשמע מעניין, מתי תתקיים ההדרכה החינמית?

ההדרכה החינמית כיצד להגיע לאדם הנכון באתרי הכרויות. תתקיים בשידור חי אינטרנטי ביום ראשון הקרוב .בהדרכה אתן הסבר מפורט מה היא צורת החיפוש הנכונה לפגוש את האדם המתאים ביותר, ובזמן הקצר ביותר. דבר שאני מאמין שיקדם באופן מעשי את כל משתתפי ההדרכה במציאת זיווגם עם האדם המתאים להם ביותר בע"ה בקרוב.

זה הקישור להדרכה החינמית "כיצד להגיע לאדם הנכון באתרי הכרויות"

ההדרכה האינטרנטית מוגבלת לכיתה של 100 צופים בלבד

מומלץ לשריין מקום מראש

על מנת להבטיח את השתתפותך בהדרכה

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו