עדנה סרוסי, ארוסתו לשעבר של הדר גולדין, נישאה לבחיר ליבה

עדנה סרוסי, שהיתה ארוסתו של קצין צה"ל שנחטף ביום האחרון למבצע צוק איתן, התחתנה עם בחיר ליבה.

ערוץ 7 , כ"א באייר תשפ"א | עודכן: 13:34

עדנה סרוסי, ארוסתו לשעבר של הדר גולדין, נישאה לבחיר ליבה-ערוץ 7
עדנה סרוסי בחתונתה
צילום: מרדכי סנדר, יערות מורינגה

עדנה סרוסי, ארוסתו לשעבר של הדר גולדין הי"ד, נישאה הערב (שני) לנחום נגה מירושלים באירוע שהתקיים בבית הוריה במושב גני-טל.

לפני כמה חודשים השתתפה סרוסי במחאה מול הכנסת בדרישה שלא לסייע לחמאס ברצועת עזה לפני השבת הבנים המוחזקים על ידי ארגון הטרור ושוחחה עם ערוץ 7.

"אנחנו פה היום כדי למחות ולתת כתף למשפחה של הדר ושל אורון. אני חושבת שבשש שנים האחרונות הגענו למצב שהמדינה לא מספיק עושה. יש תחושה מאוד קשה שקצת מנסים לטאטא את הנושא הזה מתחת לשולחן, ואנחנו רוצים לשים את זה על השולחן ולהגיד שאנחנו פה כדי להחזיר את הבנים".

"אנחנו חושבים שהעניין של הומניטרי תמורת הומניטרי הוא בסיסי, ופשוט לא ברור למה זה לא קורה ולמה הם לא מגיעים לזה", אמרה. "למה אנחנו לא משתמשים בכח שלנו כמדינת ישראל לעמוד איתנים מול החמאס? אנחנו פשוט נותנים להם כל וכל מה שהם מבקשים".

לדבריה, "אנחנו צריכים להשתמש בכל דבר שיש לנו כוח עליהם, ובמקום לתת להם משהו שהוא אקסטרה, כי אפילו אצלנו לא כולם עדיין קיבלו חיסונים, ואפילו אצלנו זה עוד משהו שעוד לא מספיק תפס והתיישב, ואנחנו פשוט באים ונותנים להם מתנה ולא ברור למה. זה ברור שזה הולך למנהיגים של החמאס".

התמונה באדיבות מרדכי סנדר - יערות מורינגה